Life is Strange 2 Episode 1, Steam'de Ücretsiz Oldu

Belirli bir hayran kitlesi olan hikaye tabanlı macera oyunu Life is Strange 2 Episode 1, Steam'de tamamen ücretsiz oldu. Bu oyunu aslında uzun korkunç bir yolculuk olarak adlandırmak mümkün. Zira hikayesi en çok bu yönüyle dikkat çekmektedir.

Başlangıçta Sean ve Daniel, babaları öldürüldükten sonra yolda geçirmek zorunda oldukları bir hayata mahkum kalırlar. Babalarının ölümünden onlar sorumlu tutulmaktadır. Daha doğrusu onlar suçlu ilan edilirler. Bunun üzerine ikili babalarının eski memleketine gitmeye karar verirler.

Dontnod Entertainment tarafından geliştirile ve Square Enix tarafından yayınlanan bu oyun ilk kez 2018 yılının Eylül ayında yayınlanmıştır. Sistem gereksinimleri açısından aşırı talepkar bir oyun değildir. En azından bu döneme göre birçok kişinin oynayabileceği seviyededir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • Windows 7 veya üstü işletim sistemi
  • En az Intel Core i3-2100 veya AMD Phenom X4 945 işlemci
  • En az 4 GB bellek
  • En az Nvidia GeForce GTX 650 2 GB veya AMD Radeon HD 7770 2 GB ekran kartı
  • 40 GB kullanılabilir depolama alanı

Peki oyunu kütüphaneye eklemek için ne yapmalısınız? Steam hesabınıza giriş yapmalı, Life is Strange 2 sayfasına girmeli, açılan sayfada "Oyunu Yükle" butonuna basmalısınız. Bunu yaptıktan sonra oyun kütüphanenize ücretsiz olarak eklenecektir

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap