LG VELVET Türkiye'de Satışa Sunuldu

LG'nin bu sene içerisinde piyasaya sürmüş olduğu telefonu VELVET, ülkemizde satışa sunuldu. LG VELVET, Vodafone ve Turkcell mağazalarından satın alınabilecek. Ayrıca cihazı 31 Ekim'e kadar satın alan kullanıcılara LG XBOOMGo PL12 taşınabilir bluetooth hoparlör hediye edilecek.

6.8 inçlik P-OLED Sinematik FullVision ekrana sahip olan telefonun ekran çözünürlüğü ise 1080 x 2460 şeklindedir. Ekranın ön tarafında damla çentik bulunmaktadır. Bu çentikte ise 16 MP değerinde selfie kamerası yer alır. Telefonun arka tarafında ise 48 MP ana kamara, 8 MP ultra geniş açılı kamera ve 5 MP derinlik sensörü olmak üzere üç kamera yer almaktadır.

LG VELVET, 8 çekirdeğe sahip Snapdragon 845 yonga setinden güç almaktadır. 8 çekirdeği ayıklayacak olursak dördü 2.6 GHz ARM Cortex-A75 ve dördü ise 1.8 Ghz ARM Cortex-A55 şeklindedir. Adrena 630 GPU kullanılan cihazda 6 GB RAM bulunmaktadır.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap