Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

LG, TONE Free HBS-FN7 İsimli Kablosuz Kulaklığını Duyurdu

Güney Kore merkezli LG şirketi yeni kablosuz kulaklığı TONE Free HBS-FN7’yi duyurdu. Ultraviyole ışık ile temizleme yapan ve aktif gürültü engelleme özelliğine sahip kulaklık oldukça dikkat çekiyor.

TONE Free HBS-FN7 isimli kulaklık, sahip olduğu Meridian Audio sistemi ile sesin daha gerçek ve temiz olarak iletilmesini sağlıyor. Vortex Ribs adlı uçlar ile gürültü yalıtımını, her kulaklıkta bulunan üç adet mikrofon ile gürültü engelleme özelliği ses kalitesinde kulaklığı ön plana çıkarıyor. Ayrıca kulaklık, tam dolu şarj ile 7 saat civarında kesintisiz kullanım imkanı sunuyor.

Kulaklığın en dikkat çeken özelliklerinden birisi de kulaklığın kutusunun Ultraviyole ışık ile temizlik yapması. Uvnano teknolojisi ile donatılan kulaklıkların kutuları %99,9 başarı ile tehlikeli bakterileri temizleyebiliyor. LG, maksimum ses kalitesinin yanında kullanıcılarının sağlığını da düşünerek takdirleri topluyor.

Tone FREE HBS-FN7 Fiyatı Ne Kadar?

LG, iki renk seçeneğine sahip kablosuz kulaklığı 194 dolar fiyat etiketiyle kullanıcılarına sunuyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap