Lenovo’dan Ekran Yönetimi İçin Yeni Uygulama

Dizüstü bilgisayar sahiplerine yönelik yeni bir uygulama geliştiren Lenovo, Smart Display adındaki uygulamasını tanıttı.

Dizüstü bilgisayar sektörünün önemli markalarından birisi olan Lenovo, kullanıcı deneyimini geliştirmek adına özel bir uygulama tanıttı. Smart Display olarak tanıtımı yapılan uygulama, Microsoft Store’de de yayınlanırken uygulama sayesinde kullanıcıların ekran yönetimini daha da kolay bir şekilde yapabileceği ifade edildi. Yeni uygulamanın odak noktası ise en çok sorun yaşanan alan olan, ikinci monitör kullanımları.

Smart Display uygulaması ne işe yarayacak?

Smart Display uygulaması ile birlikte mevcut ekran özelliklerinin diğer monitör ve ekranlarda da aynı olması sağlanıyor. Böylece masaüstü çok karışık ve özel bir düzene sahip olan kullanıcılar, ekran değişikliklerinde iş alanını kaybetmeden ve yeniden düzenlemeye gerek kalmadan kullanmaya devam edebiliyor. Pek çok kullanıcı için en büyük problemlerden birisi olan Smart Display, kullanıcıların en çok yaşadığı sorunlardan birisini böylece sorunsuz hale getiriyor.

Farklı ekran kullanan kişiler için yapılacak özel ayarlamalar ile sorunsuz bir şekilde ekran kullanabilecek olan kullanıcılar ekran ve masaüstü yerleşiminin özel olmasını sağlıyor. Özel ayarları otomatik olarak uygulayan uygulama, yeni ekranlar için herhangi bir ayarlama bulunmuyorsa, özel ayar yapılmasına imkan tanıyor.

Ücretsiz bir şekilde kullanıma sunulan uygulamaya Microsoft Store üzerinden erişebilecek kullanıcılar herhangi bir ödeme yapmaya gerek kalmadan yeni uygulamayı kullanabiliyor. 32 bit ve 64 bit sistemlerde desteklenen uygulama için mağazayı ziyaret edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap