Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Knight Online Remnant NPC'leri

Knight Online'da yer alan savaş haritalarından biri olan Lunar War'da, savaşı kazanan ırka sadece rakip haritayı fethetme ödülü verilmez. Birçok kişinin bilmediği ya da önemsemediği Remnant isimli yaratıklar da ödül olarak kazanan ırka sunulur.

Remnantlar Nerede Bulunur ve Nasıl Saldırı Yapılır?

Lunar War'ı kazandıktan sonra rakip bölgesinde bulunan oyuncular Remnant adında saldırı yapabilen NPC'leri muhakkak görmüştür. Rakip ırkın Keeper'ı kesildikten sonra Keeper'ın bulunduğu alanda ortaya çıkan Remnant NPC'leri Unique seviyede takı ve Krowaz eşyalarının bazı yapım materyallerini içerir. Aslında Remnantlar iyi bir para kazanma alanıdır çünkü birçok oyuncu Lunar War bittiği an karşı ırkın bölgesine geçerek en hızlı şekilde ilerlemeye çalışır.

Ortaya çıkan Remnantları kesmek oldukça basittir. Sadece basit atak yapılabilen (R) NPC'lere eğer %50'den fazla hasar verirseniz kutusunu açma hakkına sahip olursunuz. Tüm Remnant NPC'leri saldırıya açıktır ve sadece 20 hasar alırlar. Hepsi ölene kadar rakip ırkın merkez bölgesinde durmaya devam eder.

Remnantlardan Elde Edilen Eşyalar

  • Silver Earring
  • Amulet of Strength
  • Amulet of Dexterity
  • Krowaz eşyalarının materyalleri
  • Old Takı

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap