Knight Online Etkinlik Saatleri

Uzun yıllardır MMORPG dünyasında aktif olarak oynanan Knight Online, Türkiye’de de oldukça fazla oyuncuya sahip. Steam platformuna da eklenmiş olan oyunda oyuncuların vakit geçirebileceği birçok etkinlik bulunuyor.

Knight Online’ın oyunculara sunduğu etkinliklerin içeriklerini ve başlangıç saatlerini sizler için listeledik.

Border Defense War Etkinliği

Her gün düzenlenen etkinlikte oyuncular birer grup halinde özel bir haritada güçlerini ortaya koyup, kıyasıya rekabet içinde savaşıyorlar. Etkinlik, 02:00, 13:00 ve 23:00 saatlerinde başlıyor.

Chaos Etkinliği

Her gün düzenlenen etkinlikte 18 oyuncu rastgele özel bir haritaya ışınlanıyor ve bireysel olarak rakipleri ile rekabet ediyor. Etkinlik, 00:00, 12:00 ve 19:00 saatlerinde başlıyor ve 20 dakika sürüyor.

Krowaz Etkinliği

Her gün gerçekleşen etkinlikte oyuncular özel haritaya geçiş yaparak ‘’Krowaz sınıfı’’ eşyalara sahip olabilmek için gerekli olan materyalleri topluyor. Materyalleri toplarken rakip oyuncularla da çekişmeli savaşlar veriliyor. Etkinlik başlangıç saatleri ise 10:00 ve 21:00.

Bifrost Etkinliği

Colony Zone haritasında bulunan Bifrost Monument’in kırılmaya başlaması ile başlayan etkinlik her gün 02:00, 14:00 ve 21:00 saatlerinde başlıyor.

Juraid Mountain Etkinliği

Her gün gerçekleştirilen Juraid Mountain etkinliğinde 70-83 level arasındaki oyuncular özel bir haritaya ışınlanarak Deva Bird yaratığını öldürmek için yarışıyorlar. Süreye ve rakibe karşı yarışılan etkinlik 07:40 ve 22:40 saatlerinde başlıyor.

Forgetten Temple Etkinliği

Karus ve Human ırklarının ortak olarak katıldığı etkinlikte oyuncular yaratıklara karşı mücadele ediyor ve belli bir süre içinde tüm yaratıkları yok etmeleri gerekiyor. Her gün gerçekleşen etkinlik 03:00 ve 22:00 saatlerinde başlıyor.

Castle Siege War Etkinliği

Oyunun belki de en heyecanlı etkinliği olan Castle Siege War’da oyuncular Delos haritasındaki kaleye hükmetmeye çalışıyor. Haftada sadece bir gün gerçekleşen etkinlik pazar günleri saat 20:30’da başlıyor.

Under The Castle Etkinliği

Haftada sadece bir gün yapılan diğer etkinlik olan Under The Castle etkinliğinde oyuncular değerli eşyaları elde etmek için yaratıklarla mücadele ediyor. Etkinlik cuma günleri saat 21:00’da başlıyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap