Knight Online Cash Fiyatları

Ülkemizde, MMORPG tarzı oyun severler tarafından sevilerek oynanan Knight Online adlı oyunun Cash fiyatlarını sizler için listelendirdik.

Knight Online’da Cash isimli E-pin hizmeti yüklemesi ile Power Up Store mağazasındaki eşyaları satın alabilir, satın aldığınız eşyalar ile diğer oyunculara karşı üstün özellikler elde edebilirsiniz. Ayrıca Premium paketlerini de cash ile satın alıp birçok avantaj elde edebilirsiniz.

Cash alımlarını isterseniz yetkili satış noktalarından isterseniz de oyunun kendi web sitesinde bulunan webshop sayfasından gerçekleştirebilirsiniz. Oyunun webshop sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Unutmadan, Knight Online Cash fiyatları dolar bazlı bir hizmet olduğundan ülkemizdeki fiyatlar dolar kura kuruna bağlı olarak sürekli değişmektedir, güncel fiyatları webshop sayfası üzerinden takip edebilirsiniz.

Knight Online Cash Fiyatları

Webshop sayfasında bulunan ödeme yöntemleri arasından Paybyme ödeme seçeneğine bağlı olarak Knight Online Cash fiyatları TL cinsinden aşağıdaki fiyatlardan satışa sunulmaktadır.

Cash Miktarı Fiyat
400 Cash 39 TL
800 Cash 78 TL
1200 Cash 117 TL
1600 Cash 156 TL
2000 Cash 195 TL
2400 Cash 234 TL
2800 Cash 273 TL
3200 Cash 312 TL

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap