Knight Online 7 Anahtar Görevi (60 Level)

Knight Online'da en karmaşık görevlerden biri olan ''Key (Anahtar) Görevi'' birçok oyuncu tarafından defalarca yapılıyor. Bunun sebebi ise anahtarları teslim alırken sorulan sorulara verilen yanlış cevaplar oluyor.

Yenilenen Anahtar Görevi artık daha fazla tercrübe puanı veriyor ve daha yüksek levelda  yapılıyor. Anahtar Görevi'ni yaparak 38.047.370 milyon tecrübe puanı kazanabilirsiniz.

Anahtar Görevi Nasıl Yapılır?

Knight Online'da Anahtar Görevi yapabilmek için Karus ırkında oynuyorsanız Lüferson Castle'da bulunan [Captain] Fargo, El Morad ırkında oynuyorsanız El Morad Castle'da bulunan [Captain] Falkwine adlı NPC'lerden ''Guardian of 7 Keys'' adlı görevi almalısınız. Anahtar Görevi'ni aldıktan sonra ırkınızın haritasında sizi bekleyen 7 adet NPC'yi bulmaya başlayabilirsiniz.

 

Anahtar Görevi NPC Konumları ve Soruların Cevapları

1. Anahtarın Konumu ve Sorunun Cevabı

Anahtar Görevi için ilk bulmanız gereken Guard of the Key isimli NPC'yi Karus ırkında oynuyorsanız Tyon bölgesinde, El Morad ırkında oynuyorsanız Eslant Gate'in yanında bulabilirsiniz. Sorulan sorunun doğru cevabı ise ''Power that makes everything vanish'' olacaktır. Kısaca 1. seçenek diyebiliriz.

2. Anahtarın Konumu ve Sorunun Cevabı

''Watcher of the Key'' isimli NPC'yi Karus ırkında oynuyorsanız Tyon çiftliğinde, El Morad ırkında oynuyorsanız Doda Camp'ta bulunan Sheriff yaratıklarının civarında bulabilirsiniz. Sorulan sorunun cevabı ise ''The God of Change'' yani 1. seçenek olacaktır.

3. Anahtarın Konumu ve Sorunun Cevabı

''Protector of the Key'' isimli NPC'yi Karus ırkında oynuyorsanız Eslant Gate'de bulunan Garuna yaratıklarının civarında, El Morad ırkında oynuyorsanız Lunar Valley bölgesindeki Uruk Blade yaratıklarının civarında bulabilirsiniz. Sorunun sorunun cevabı ise ''Cypher's head'' yani 2. seçenek olacaktır.

4. Anahtarın Konumu ve Sorunun Cevabı

''Ranger of the Key'' isimli NPC'yi Karus ırkında oynuyorsanız Bellua Village'de bulunan Hell Hound yaratıklarının yanındaki barakada, El Morad ırkında oynuyorsanız Laiba Village'de bulunan Deruvish yaratıklarının civarında bulabilirsiniz. Sorunun sorunun cevabı ise ''Xiegenon'' yani 2. seçenek olacaktır.

5. Anahtarın Konumu ve Sorunun Cevabı

''Patroller of the Key'' isimli NPC'yi Karus ırkında oynuyorsanız Tyon yaratıklarının bölgesinde, El Morad ırkında oynuyorsanız Laiba Village'nin ortasında bulabilirsiniz. Sorunun sorunun cevabı ise ''No, that's incorrect'' yani 1. seçenek olacaktır.

6. Anahtarın Konumu ve Sorunun Cevabı

''Reconnaissance of the Key'' isimli NPC'yi Karus ırkında oynuyorsanız Bellua Village'de bulunan Goblin yaratıklarının bölgesine girişte, El Morad ırkında oynuyorsanız Kalluga Village'de bulabilirsiniz. Sorunun sorunun cevabı ise ''Logos'' yani 2. seçenek olacaktır.

7. Anahtarın Konumu ve Sorunun Cevabı

''Gatekeeper of the Key'' isimli NPC'yi Karus ırkında oynuyorsanız Tyon ve Skeleton yaratıklarının civarındaki kulenin altında, El Morad ırkında oynuyorsanız Lunar Village'de bulunan Uruk yaratıklarının civarında bulabilirsiniz. Sorunun sorunun cevabı ise ''Xiegenon'' yani 2. seçenek olacaktır.

Anahtar Görevi için gerekli olan tüm anahtarları topladıktan sonra görevi aldığınız NPC'ye geri dönerek görevi teslim etmelisiniz. Cevapları yanlış verdiğiniz takdirde Anahtar Görevi'ne sıfırdan başlayacağınızı da unutmamanız gerekir.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap