Knight Online 2021 Yılbaşı Etkinliği

Knight Online yönetimi ''Merhaba Şövalyeler, Baş belası kardan adamların çaldığı Noel ruhunu tekrar kazanmak için yardımınıza ihtiyacımız var! Moradon, El Morad ve Karus kalesinde ortaya çıkan kardan adamları avlayarak harika hediyeler kazanabilirsiniz.'' sözleri ile yılbaşı etkinliğini duyurdu.

Knight Online, yeni eklenen yılbaşı temalı Moradon haritası ile 17 Aralık 2020 ve 14 Ocak 2021 tarihleri arasında çok sayıda ödül kazandırıyor.

Kardan Adamlar ile Ekstra Özellikler Kazanın

Moradon, El Morad ve Lüferson Castle alanlarında bulunan kardan adamları öldürerek Banana-flavored Sweet Potato, Apple-flavored Tomato, Orange-flavored Onion ve Holy Starlight eşyalarını kazanabilirsiniz.

Banana-flavored Sweet Potato eşyası oyunculara, 175 Defans, Fire, Ice ve Ligtning resistance değerlerine 30 puan ekler; Apple-flavored Tomato eşyası oyunculara, 1.000 HP ve Mana eklemesi yapar; Orange-flavored Onion eşyası ise oyunculara %10 değerinde saldırı hasarı kazandırır, ayrıca STR, DEX, INT ve MP bonuslarına +5 ekler.

Holy Starlight eşyasıyla da Jewel of Experience, Jewel of Defense, Jewel of Life ve Jewel of Contribution eşyalarından üçer adet; Monster Stone, 7 günlük VIP Key, 7 günlük Blue Alencia Wings; Snowman dönüşüm kağıtları, Golden Light Star Ring ve 5 adet Magic Hammer elde edebilirsiniz. Holy Starlight eşyasının bir diğer ve en önemli özelliği ise Golden Star yapımında kullanılmasıdır.

Golden Star Nedir? Ne İşe Yarar?

Golden Star eşyası, Bronze Star, Silver Star ve Golden Star şeklinde, kademeli olarak craftlanır. Golden Star eşyası ile yaratıklara verilen hasarı %3 arttırabilirsiniz. Golden Star, süre kısıtlaması olmayan bir eşyadır.

Golden Star eşyasını yapabilmek için ilk olarak 1 adet Holy Starlight ve 10 adet Spellstone Powder eşyasını birleştirmeniz gerekir. Birleştirme sonrası elde edilen Bronze Star eşyasına 1 adet Holy Starlight ve 15 adet Spellstone Powder eşyasını ekleyerek Silver Star elde edebilirsiniz. Bu noktada Silver Star eşyası yaratıklara karşı %1 hasar artışı sağlayacaktır. Silver Star eşyasını tekrardan 1 adet Holy Starlight ve 20 adet Spellstone Powder ile birleştirerek %3 hasar arttıran Golden Star eşyasını elde edebilirsiniz.

Snow Crystal Eşyaları ile Çeşitli Ödüller Kazanın

Snow Crystal eşyaları etkinlik süresi boyunca her yaratıktan elde edilebilir ve çeşitli ödüller sunar.

Elde edeceğiniz 10 adet Snow Crystal eşyaları ile günlük olarak Jewel of Experience, Jewel of Defense, Jewel of Life, Jewel of Contribution, Snowman Transformation Scroll, 7 günlük çeşitli bonuslar sunan etkinlik amblemi ve 7 günlük Blue Alencia Wings sahibi olabilirsiniz. Ödüller Snow Crystal karşılığında rastgele olarak verilir.

IBEX/CRISI Pot Etkinliği

Yılbaşı etkinlikleri son olarak pot kampanyaları ile sonlanıyor. DC Premium sahibi olanlar IBEX ve CRISIS potlarını NPC Aset üzerinden daha uygun fiyatlara alabiliyorlar. Fiyatlandırmalar ise şöyle;

  • DC Premium sahibi oyuncular 5.000 adet IBEX Potu 55.000.000 Noah karşılığında, 5.000 adet CRISIS potu ise 80.000.000 Noah karşılığında satın edebiliyor.
  • DC Premium sahibi olmayan oyuncular ise 5.000 adet IBEX potu 70.000.000 Noah karşığında, 5.000 adet CRISIS potu ise 105.000.000 Noah karşılığında satın alabiliyor.

Knight Online oyuncuları her sene tekrarlanan ve aynı içeriklere sahip etkinlikten pek memnun olmasalarda etkinlik keyifli anlara sebebiyet veriyor. Oyuncular, yeni etkinliklerin oyuna eklenmesi için merakla bekliyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap