Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

iPhone SE 3’e Ait İlk Bilgiler Ortaya Çıktı

Apple, büyük beğeni toplayan, özelliklerine göre uygun fiyatıyla müşterilerinin oldukça memnun olduğu iPhone SE modeli telefonunun yeni versiyonu üzerinde çalışıyor. 2022' de satışa sunulması düşünülen iPhone SE 3 merakla beklenen modeller arasında.

Cihaz henüz tanıtılmasa da ve çıkmasına uzun bir süre olsa da özellikleri şimdiden kulağımıza gelmeye başladı. Ayrıca Apple yaklaşık iki yıl boyunca yeni bir model çıkarmayı düşünmüyor. iPhone SE modeli ile ilk tanışmamız 2016 yılında gerçekleşmişti.Apple, 2022 yılında satışa sunulması planlanan iPhone SE 3 modelini satışların durduğu, yeni modele ihtiyaç duyulan dönemde piyasayı sunmayı düşünüyor.

iPhone SE 3, eski teknolojileri kullanacak gibi görünüyor ancak uygun fiyat ve kompakt bir yapıya sahip olacak. Gelen bilgilere göre kamera ve boyutlarında iyileştirilmeye gidecek olan iPhone SE 3, çift arka kamera donanımı ve iPhone SE 2020 modeline göre 6.06'' boyutlarında ekranla çıkması bilgiler arasında.

Telefonun çıkmasına iki yıl gibi bir süre olduğu için özellikler tamamen iddialara dayalı. Önceki modellerine göre yine sevilecek bir model gibi gözüken iPhone SE 3 modeli hakkında ne gibi gelişmeler yaşandığını önümüzdeki günlerde görme şansı elde edeceğiz.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap