iPhone İçin En İyi 8 İş Toplantısı Uygulaması

Başarılı bir müşteri toplantısı yapmak işinizin sonu değildir. Aslında bu sadece bir başlangıçtır. Sorunsuz çalıştıklarından emin olmak en zorlayıcı kısımdır. Toplantı notları sona doğru kişiye verilirken iş akışının kesintiye uğramadığının bilinmesi önemlidir.

Bu nedenle, not alma gibi iş toplantısı geliştirme uygulamaları vardır. Planlamadan not almaya ve toplantıları çevrimiçi yürütmeye kadar toplantınızın her adımını etkili bir şekilde düzene koymanıza yardımcı olurlar. Deneyiminizi geliştirmek için iPhone için en iyi iş toplantısı uygulamalarını bir araya getirdik.

1. Calendly

Bir iş insanı olarak, ağ kurmak veya daha fazla müşteri edinmek için her zaman daha fazla toplantı arayışında olursunuz. Tek bildiğiniz, Cuma gecesi metroda, otobüste veya evde bir toplantıya katılabilecek olmanız olabilir. Bu noktada iPhone'da toplantıları planlamak için Calendly uygulamasından yararlanırsınız.

Uygulamayı iPhone veya iPad'e yükleyerek kullanabilirsiniz. Programınızı uygulamada güncel tutabilir ve benzersiz bağlantılarınızı herhangi bir toplantı veya danışma çağrısında paylaşabilirsiniz. Uygulama 15 dakikalık, 30 dakikalık ve 45 dakikalık boşluklar (slot) sunacaktır.

2. Acuity Schedule Admin

Acuity Schedule Admin, randevu planlama yardımcınızdır. Kullanımı ücretsizdir ve herhangi bir Apple cihazından erişilebilir olan bir uygulamadır. Uygulama, işlerini başarılı bir şekilde yürütürken seyahat etmek isteyenler ve çok görevli şekilde çalışanlar için özel olarak tasarlanmıştır.

Tüm randevularınızı yönetmek, programınızı uygunluğunuza göre ayarlamak ve randevularınızı düzeltmek için uygulamayı kullanmalısınız. Uygulamanın kullanımı kolaydır ve günlerinizi, haftalarınızı ve aylarınızı planlamanıza yardımcı olur. Ayrıca toplantının doğasını anlamak için farklı renklendirmeler yapabilirsiniz.

3. Notebook: Take Notes & Sync

iPhone2da yerleşik bir not uygulaması varken neden harici bir not uygulaması kullanmak istersiniz? Bu soruyu sormakta haklısınız ancak bu uygulama not alma işlevini çok daha başka bir noktaya taşımaktadır. Notları mümkün olan herhangi bir biçimde alabilen bir uygulama arıyorsanız doğru yerde olacaksınız.

Notebook: Take Notes & Sync ile yazılı olarak notlar alabilir, sesli notlar kaydedebilir veya daha sonra kullanmak üzere yazılmış bir not yakalayabilirsiniz. Uygulama titiz bir tasarıma, etkileyici bir kullanıcı paneline ve tüm Apple cihazlarınla bir senkronizasyon kapasitesine sahiptir. Böylece Apple Watch'tan destek alma şansınız olacaktır.

4. Notion

Tek başına çalışan bir girişimci, freelance çalışan birisi veya birçok uygulamayı kurcalayan bir üniversitesi öğrencisi olabilirsiniz. İşlerinizi halletmek için ihtiyacınız olan tek uygulama kesinlikle Notion olacaktır. Notion tarafından sunulan uygulama entegrasyonlarının sayısı bir hayli fazladır. Bu sayede tüm hayatınızı düzenleme şansınız olacaktır.

Kullanıcı paneli zahmetsiz denecek kadar kolay kullanıma sahiptir. Uygulama, sahip olduğunuz hemen hemen tüm cihazlarda kullanışlıdır. Çalışmalarınızı gerçek zamanlı olarak senkronize etmek için Chrome ve Firefox için kırpma uzantılarına sahiptir. Notion ile iş hayatınızı mikro bir biçimde organize etme fırsatı elde edersiniz.

5. ZOOM Cloud Meetings

ZOOM aslında listede belirtilmeye ihtiyaç duymayan bir uygulamadır. Demek istediğimiz, ZOOM olmasaydı şu an çok daha farklı şeyler konuşuyor olurduk. Kusursuz ses ve video deneyimi sunan ZOOM, aynı zamanda içeriği daha sonra kullanmak üzere toplantılarınızı kaydetmenize olanak tanır.

Uygulamanın ücretsiz sürümünde %100 müşteri memnuniyeti elde etmeye odaklanırsınız. 40 dakika boyunca çeşitli toplantılar yaparsınız. 40 dakika sonrasında yeni bir toplantı başlatmanız veya kendinize premium bir abonelik almanız gerekecektir. Kullanıcı paneli uygulamanın kullanıldığı her platformda neredeyse aynıdır.

6. Cisco Webex Meetings

Video konferans uygulamalarındaki en iyi aktarım niteliklerinden birine sahip olan Cisco Webex Meetings, bağlantı sorunları olan toplantılar için gerçek anlamda mükemmel bir çözümdür. Uygulama, düşük internet sorunları bulunsa dahi mükemmel video kalitesine sahiptir ve işinizin kesintiye uğramamasını sağlar.

Birçok kişinin bu uygulamaya geçmesinin temel nedenlerinden biri Apple Watch ile olan uyumluluktur. Evet, saatinizi kullanarak bir toplantıya veya bir web seminerine katılma şansınız vardır. Bu özellikle çok görevli bir biçimde çalışanlar için oldukça ihtiyaç duyulan bir hizmettir.

7. Trello

Trello macerasında web tabanlı bir uygulama olarak başlamıştır. Trello'nun ilk kullanıcıları oldukça şanslıydılar. Uygulama, görev projelerini yönetmenize, görevler oluşturmanıza ve her şeyi basit ve kullanışlı bir şekilde düzenlemenize olanak tanır. Ancak uygulama ile daha fazlasını yapma şansınız vardır.

Trello, günlük programlarınız üzerinde çalışmanız için bir dizi liste ve kontrol panosu sağlayarak görevleri organize etmek için görsel bir araçtır. Mikro planlama hedefinizse ve planlarınızı estetik açıdan hoşunuza gidiyorsa Trello paranız karşılığında mükemmel bir hizmet alabileceğiniz bir uygulamadır.

8. Microsoft Teams

Ekibiniz için en önemli hedef noktalardan veya hedef uygulamalardan birisi Microsoft Teams olacaktır. Bu uygulama ekibinizin olası her iletişim ihtiyacını karşılayacak niteliktedir. Toplantı sırasında işlerin yerine oturduğundan emin olmak için önemli toplantılarından önce ekibinle sağlıklı bir iletişim bağlantısı kurmak çok önemlidir.

Microsoft Teams, sohbet etmenize ve zincir halinde konuşmalar, toplantılar ve video konferans aramaları yapmanıza olanak tanır. Microsoft 365 uygulamalarıyla içerik işbirliğine gidebilirsiniz. Böylece son derece kararlı ve güvenli iş akışları oluşturma fırsatı elde edersiniz.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap