iPhone ve iPad İçin En İyi 5 Saç Stili Uygulaması

Saçınızın bir ünlü model gibi görünmesini istiyor olabilirsiniz. Sarışınken esmer, esmerken sarışın olmak istiyor olabilirsiniz. Bunun için kuaföre gidip saçınızı önemli bir riskin altına atmadan önce nasıl görüneceğini merak ediyor olabilirsiniz.

Bu durumda iPhone ve iPad için geliştirilmiş en iyi saç stili uygulamalarını kullanabilirsiniz. Bu yapay zeka destekli uygulamalar yüzünüzü gerçek zamanlı olarak görmenizi sağlayacaktır. Şimdiden yeni saç renklerini denemeye başlayabilirsiniz.

1. Perfect 365

Perfect 365 uzun zamandır aradığınız saç ve makyaj uygulaması olabilecektir. Uygulama görünümünüzü iyileştirmek için birçok saç modeli ve saç rengi seçeneği ile birlikte gelmektedir. Dalgalı saçlarınız olmasını istiyor olabilirsiniz. Ama dalgalarınızın renkli olmasını istiyor olabilirsiniz.

Boyatma riskini göze almadan önce bu uygulamaya başvurabilirsiniz. Saçındaki her gölgenin gerçekçi olması söz konusu olacaktır. Artırılmış gerçeklik teknolojisine sahip geliştiriciler harika bir iş çıkarmış diyebiliriz. Ayrıca uygulamada farklı saç stillerini bulabileceğinizi bilmelisiniz.

2. L'oreal Style My Hair

Bu uygulama L'oreal ekibi tarafından geliştirilmiş dahiyane fikirleri içeren bir uygulamadır. Bir makyaj yapma konusunda çok ciddiyseniz ihtiyacınız olan stil uygulaması tam olarak budur. Farklı saç stilleri ve tonları denemenize ve yakınınızda bir kuaför bulmanıza yardımcı olacaktır.

Görünümünüzü deneyin ve kaydedin. Ardından tüm ayrıntıları kuaför salonundaki kişilere uygulama üzerinden sunun. Renklendirmeyi tercih ettiğiniz alanı seçmeniz için size seçenekler sunar uygulamanın saç efektleri bölümünde epey bir vakti geçirebilirsiniz.

3. Haircolor Booth

Saçınızı hayal edebileceğiniz en vahşi tonlarla dijital olarak boyayın. Yeşile dönün, pembeleştirin veya çok renkli bir yaklaşım benimseyin. Uygulamada yer alan doğal saç boyaları, renginize mükemmel bir son verecektir. Aynı zamanda doğru rengi seçmenize yardımcı olacaktır.

Uygulama ayrıca görüntüyü indirebileceğiniz ve görüşlerini almak için sosyal medya üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz çeşitli özelliklere sahiptir. Arkadaşlarınızla şakalaşabilir veya eğlenmek için resim alışverişinde bulunabilirsiniz.

4. FaceApp

Bu listedeki en beğenilen uygulamalardan birisi FaceApp uygulamasıdır. FaceApp, bir iPhone için saç şekillendirme uygulamasından çok daha fazlasıdır. Bu uygulama görünüşünüzü önemli ölçüde değiştirebilecektir. Bu sayede size her zaman istediğiniz model benzeri stil sunabilecektir.

Sadece bu değil, uygulama aynı zamanda size zaman makinesinde gibi seyahat etmenize izin verecektir. FaceApp, uygulamada resimlerinizi daha genç bir sürüme ve daha eski bir sürüme dönüştürebilen çeşitli özelliklere sahiptir. Uygulama ile bundan 50 yıl sonra nasıl olacağınızı görebilirsiniz.

5. Perfect Hairstyle

Perfect Hairstyle, saç şekillendirme söz konusu olduğunda en çeşitli uygulamalardan biridir. Aralarından seçim yapabileceğiniz 420'den fazla saç stili vardır. Perfect Hairstyle uygulaması hayal edebileceğiniz her olası görünümünü sunarak kendisini çekici kılacaktır.

Her şey bununla sınırlı değildir. Uygulama aynı zamanda aralarından seçim yapabileceğiniz renk seçenekleri sunar. Böylece size bir bütün olarak mükemmel stil ve renk seçenekleri sunmayı başarabilir. En son trendlere göre güncellenen uygulamadan epey bir yararlanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Talha Yılmazer
Talha Yılmazer Elektrik-Elektronik teknolojisi mezunuyum. Uzun yıllardır çeşitli web platformlarında içerik editörlüğü yapmakla birlikte, profesyonel makale hizmetleri sağladım. Şu anda Teknolojio'da kurucu ortak ve içerik editörü pozisyonlarında görev almaktayım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap