Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

iPhone 13 Pro Max İçin Maket Tasarlandı (Video)

iPhone 13 Pro Max modelinin nasıl olacağı hakkında önemli bilgiler taşıyan maket tasarım ortaya çıktı. Yeni sızdırma iPhone 13 Pro Max modeli hakkında ilk önemli sızdırma olarak dikkat çekiyor.

Apple, her yeni modelinde kapsamlı olmasa da pek çok farklı özellik ve tasarım değişikliğine gidiyor. Bu yıl itibariyle tanıtımı yapılan ve piyasaya sürülen iPhone 12'nin ardından gözler kuşkusuz gelecek dönemde tanıtılacak iPhone 13 serilerine çevrildi. iPhone 13 olarak farklı versiyonları bir arada tanıtması beklenen Apple’ın yeni serideki en güçlü modeli kuşkusuz iPhone 13 Pro Max olacak. Yeni model hakkında şimdilik çok fazla bilgi mevcut olmasa da bir YouTube kanalı üzerinde yapılan paylaşımlar, maket üzerinden yeni model hakkında bilgi alınmasını sağladı.

Lewis Hilsenteger’den önemli bir paylaşım daha!

Akıllı telefon sektörünün önemli isimlerinden birisi olan ve YouTube paylaşımları ile sektördeki önemli gelişmeleri tanıtımları öncesinden duyuran Lewis Hilsenteger, iPhone 13’ün tasarımı konusunda da maket paylaşımı ile tüm dünyada konuşuldu. İddialara göre videoda gösterilen maket, iPhone 13 Pro Max modelinin gerçek maket çalışması.

iPhone 13 Pro Max neler sunacak?

iPhone 13 Pro Max modeli, iPhone 12 ile birlikte yaşanan değişimlerin izlerini taşıyor. Köşeli telefon tasarımına sahip olan yeni model, iPhone 12 modelinden çok fazla fark içermiyor ve benzer bir görünümde. Ancak en kapsamlı değişiklik ön kamerada kullanılan çentik kısmı. iPhone 13 Pro Max ile birlikte daha küçük bir tasarıma giden Apple, böylece kullanıcılar için daha cazip bir ön panel yaratmış. Benzer iddialar daha önce çok fazla gündeme geldiği gibi maket tasarımda da bu net bir şekilde görülebiliyor.

iPhone 13’te yer alacak bir diğer farklılık ise arka tarafta yer alacak kameraların büyüklüğü. Daha büyük kamera sensörleri ile donatılan cihaz sensörler ile birlikte daha iyi bir kalite ve performans sunacak. Belirtilen iki özellik dışında yeni versiyonda herhangi bir fark bulunmazken kapsamlı görüntüler ve incelemeler Lewis Hilsenteger’in videosunda yer alıyor.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap