iOS İçin GTA V Benzeri 5 Oyun

Aksiyon, macera ve açık dünya oyunları söz konusu olduğunda oyuncular otomatik olarak GTA V oynamayı tercih ederler. 2013 yılında piyasaya sürülen ancak dünya çapında insanlar tarafından hala sevilen GTA serisinin en önemli parçalarından birisidir.

Maalesef GTA V, iOS cihazlarda oynanabilir bir oyun değildir. Oyuncuların GTA V gibi oyunların tadını çıkarmak istemeleri durumunda farklı oyunlara yönelmeleri gerekir. Peki, iOS cihazlar için geliştirilmiş GTA V benzeri oyunlar nelerdir? Aşağıdaki liste size bu konuda yardımcı olabilecektir.

5. MadOut2 BigCityOnline

Bu başlık aynı zamanda oyuncuların keşfedebileceği bir açık dünya sunar. Oyuncular, harita üzerinden 100 oyuncuya kadar desteklenen çevrimiçi oyun türü üzerinden arkadaşlarıyla bağlantı kurabilirler. Belki de oyunun diğerlerine göre en önemli özeliği budur.

Oyun, pürüzsüz oynanışı ve güzel araba fiziği ile takdir edilmektedir. MadOut2 BigCityOnline, oyuncuların binebileceği 60'dan fazla araba türü sunar. Arabalara meraklıysanız ve aynı zamanda GTA V hissini almak istiyorsanız bu oyun sizi memnun edebilecektir.

4. Payback 2

Payback 2'de GTA V gibi oyuncular yasa dışı yarışlara katılabilirler. Oyun tarafından atanan aksiyon kaynaklı görevleri tamamlayabilirler. Ayrıca çevrimiçi olarak arkadaşlarıyla bağlantı kurabilir ve oyunun tadını birlikte çıkarabilirler.

Payback 2, oyunculara yedi şehirde oynama ve dokuz oyun türünden herhangi birini seçme fırsatı verir. Oyuncular, App Store'da oldukça iyi değerlendirmeye sahip olan bu oyunu ücretsiz olarak indirebilme şansına sahiptirler. Macera sizi beklerken daha fazla geri durmamalı ve bu oyuna bir şans vermelisiniz.

3. Auto Gangsters

Bu aksiyon ve macera oyununda, oyuncular yeraltı suç dünyasının saflarında yükselmeyi başarabilirler. GTA V gibi oyuncular rastgele yabancılarla kavga edebilirler. Açık dünyayı keşfetmek için araba çalabilirler ve hatta daha fazlasını yapabilirler.

Oyun, oyunculara görevlerini başarıyla tamamlamaları için gerekli silahları sağlar. Oyuncuların üç şehirde, Liberty City, San Andreas ve Vegas'ta tamamlayabilecekleri birçok görev vardır. Bunlar bile oyunun GTA serisini hatırlatması için yeterli nedenlerdir.

2. Gangstar New Orleans

Heyecan verici araba kovalamacıları veya ilginç hikaye görevleri olsun, bu oyun ortaya çıkarabileceği suç ve macera konusunda hiçbir eksikliğe sahip değildir. Bu oyun, App Store'da iyi bir derecelendirmeye sahiptir. Bu bile oynanması için geçerli sebeplerden birisidir.

GTA V gibi bu oyunda da oyuncuların istedikleri zaman keşfedebilecekleri geniş bir açık dünya vardır. Oyuncular en iyi gangster olabilirler. Hatta bir adım daha ileri gidip içinde kendi lüks malikanelerini inşa etmek için özel bir ada talep edebilirler.

1. Max Payne Mobile

Max Payne Mobile, oyuncuların gezinmesi için açık bir dünyaya sahip değildir. Ancak aksiyon ve macera bir arada olsun isteyenler için ideal oyunlardan birisidir. Çünkü oyun yoğun aksiyon ve karanlık hikayeye sahiptir. Tüm bunlar GTA V'in hatırlanması için yeterli olacaktır.

İmza niteliğindeki ağır çekim silah sesleri muhtemelen oyuncuların dikkatini çekecektir. Heyecan verici görevler ve olay örgüsü, oyuncuların saatlerce keyif almasını sağlayacak. Oyun ayrıca oyunculara kontrollerini kişiselleştirme şansı vermektedir.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap