Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

iOS İçin En İyi 12 E-posta Uygulaması

E-posta yönetimi yoğun hayatımızda yer alan şeyleri takip etmek için çok önemlidir. Bunun için kullanabileceğiniz bir dizi yararlı uygulama bulunmaktadır. Her uygulama birden çok posta kutusunu tek bir yerde işleme ve özelleştirme ayarlarına sahiptir.

Ayrıca bu e-posta uygulamalarının gelişmiş filtreleri ve daha fazlası gibi kullanışlı özellikleri vardır. Bunlar, özellikle diğer üretkenlik uygulamalarıyla birlikte kullanıldığında önemli bir e-postayı bir daha asla kaçırmamanızı sağlarlar. iOS için en iyi e-posta uygulamalarıyla gelen kutunuzun kontrolünü ele alabilirsiniz.

12. Airmail

Airmail nispeten yeni bir uygulama sayılır ama umut verici bir potansiyeli vardır. Sorunsuz bir iş akışı için 3D Touch'ı, hızlı belge görüntülemeyi, yüksek kaliteli PDF oluşturmayı ve diğer uygulamalar ve hizmetlerle verimli entegrasyonu destekler.

Bu uygulamanın özü gerektiğinde bildirimleri ertelemeyi, spam mesajlardan kaçınmayı vb. kolaylaştıran iş akışı özelleştirmesinde yatmaktadır. iCloud senkronizasyonu, tüm hesaplarınızı ve tercihlerinizi senkronize kalmasını sağlayacaktır.

11. Proton Mail

ProtonMail, güvenliğin söz konusu olduğu listenin başında gelir. E-postalarınız için benzersiz uçtan uca şifreleme kullanır. Bu, mesajın gönderenin tarafından şifreleneceği ve şifresinin yalnızca alıcının çözülebileceği anlamına gelmektedir.

Ayrıca, gönderilen postaları şifrelerle kilitleyebilirsiniz. Hatta bir son kullanma tarihi bile taşıyabilirler. ProtonMail kullanıcı dostu bir panele sahiptir. Uzaktan oturum kapatma, posta filtreleri, otomatik yanıt ve daha fazlası gibi birçok benzersiz özellik vardır.

10. Newton Mail

Newton Mail, iPhone ve iPad için en zengin özelliklere sahip e-posta uygulaması olarak ön plana çıkar. Özellikle bu konuda Microsoft Outlook ile yarışır niteliktedir. Bu uygulama, Gmail, Exchange, Yahoo Mail, Outlook, iCloud, Google Apps, Office 365 ve tüm IMAP hesapları gibi birçok popüler hizmetle sorunsuz şekilde çalışır.

Gönderdiğiniz her e-posta için okuma durumunu sunar. Todoist, Evernote, OneNote, Pocket, Trello, Wunderlist ve Instapaper gibi çeşitli üretkenlik uygulamalarını entegre eder. Uygulamadan çıkmanıza gerek kalmadan bir dizi görevi gerçekleştirebilirsiniz. Evden çalışmayı kolaylaştırmak için bu uygulama son derece idealdir.

9. Citrix Secure Mail

Gizlilik ve güvenilirlik öncelikleriniz ise bu iOS e-posta uygulaması uygun bir seçenektir. Verilerinizi güvende tutar ve hem bireyler hem de işletmeler için hayatı kolaylaştırmak için özelleştirme seçeneklerine sahiptir. Bu özelleştirme seçeneklerinin hepsini kolayca kullaanbilirsiniz.

Birden çok hesap ekleyebilir. Ayrıca ekler için özel bir klasör oluşturabilirsiniz. Bu da ihtiyaç duyduğunuzda dosyaları bulmanızı kolaylaştırır. Uygulama, Skype for Business, Citrix QuickEdit ve GoToMeeting gibi diğer araçlarla sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

8. BlueMail

Zarif bir tasarıma ve verimli işlevselliğe sahip olan Blue Mail, sınırsız sayıda posta hesabını yönetme seçeneği sunar. Renk kodlama özelliği, hangi e-posta hesabının bir mesaj aldığını görmeyi kolaylaştırmak için kolayca kullanılabilir durumdadır.

People Toggle özelliği gelen kutunuzdaki dağınıklığı azaltmanıza ve gelen kutunuzu nasıl görüntülemek istediğinizi özelleştirmenize olanak tanıyan dikkate değer bir özelliktir. Bir profil resmine dokunduğunuzda sizinle e-posta katılımcıları arasındaki tüm konuşmalar görüntülenmiş olacaktır.

7. myMail

myMail, yalnızca tam bir özelleştirme yelpazesi nedeniyle indirilmeye değer uygulamalardan birisidir. Diğer e-posta uygulamaları gibi myMail de birden fazla hesap eklemenize izin verir. Aynı zamanda eklenen tüm hesapları sorunsuz bir biçimde yönetme imkanı sunar.

Her hesap için sessiz zaman ayarlamaları yapabilirsiniz. Bu özellikle birkaç e-posta hesabıyla uğraşırken çok yararlı olabilecektir. MyMail'i öne çıkaran bir diğer özellik de kişiselleştirilmiş bildirimlerdir. Uyarılarınızı klasörler, sosyal ağlar, alan adları, e-posta adresleri vb. gibi çeşitli şeylere göre filtreleme şansınız vardır.

6. Spark Mail

Bu hızlı ve sezgisel uygulamanın modern tasarımı sizi fazlasıyla memnun edebilecektir. Bu tasarım ile geleceği kucaklayabilirsiniz. Üretkenliğinizi artıracak gerçek anlamda kişiselleştirilmiş bir deneyim için temel unsurları vurgular ve görevleri otomatikleştirir.

En dikkate değer özellik gerçek zamanlı düzenleyici kullanarak profesyonel e-postalar oluşturmak için ekip arkadaşlarınızla işbirliği yapmanıza olanak tanımasıdır. Ayrıca ekip arkadaşlarınızı belirli konuları tartışmaya ve ilgili kişileri döngüde tutmaya davet edebilirsiniz.

5. Edison Mail

iPhone ve iPad için geliştirilmiş olan bu uygulamanın sezgisel özellikleri sizi fazlasıyla memnun edebilecektir. Sürekli dolup taşan e-posta kutunuzun kontrolünüzü kolayca ele alabilirsin. Bildirim ayarlarını yapılandırabilir, gereksiz aboneliklerden çıkabilir ve istenmeyen gönderileri engelleyebilirsiniz.

Aradığınızı anında bulmanızı sağlayan inanılmaz derecede hızlı yapay zeka tabanlı bir arama aracı vardır. Eklenen tüm e-posta hesaplarında aynı anda çalışma özelliğine sahiptir. Uygulamanın yetenekleri bir Mac ile aynı anda kullanıldığında daha da ileriye ulaşabilecektir.

4. Gmail

Üretkenlik kategorisinin bir numaraları uygulamasıdır. Şüphesiz platformlar arasında kullanılabilen birinci sınıf bir e-posta uygulamasıdır. Birden fazla hesap arasında kolaylıkla geçiş yapmanızı sağlar. Bir hata yaptığınızı fark ederseniz son gönderilen mesajları geri alabilme şansınız vardır.

E-postaları arşivlemek veya silmek için hızlı kaydırma hareketlerini kullanabilirsiniz. Postalarınızı ileti dizileri halinde kontrol edebilir ve Google Takvim davetlerine hızlıca yanıt verebilirsiniz. Gmail çok sayıda dille uyumlu olduğundan kolaylıkla kullanılabilir bir uygulamadır.

3. Microsoft Outlook

Microsoft Outlook, iOS için en kapsamlı e-posta uygulamasıdır. Tüm e-posta hesaplarınızı ve takvimlerinizi tek bir yerde toplamanızı sağlar. Gelen kutunuzu yönetebilir ve ayrıca daha sonra gönderilmek üzere bir e-posta planlayabilirsiniz.

Kaydırma hareketini kullanarak mesajları kolaylıkla planlayabilir, silebilir ve arşivleyebilirsiniz. OneDrive, Dropbox ile senkronize edilmiş dosyalarınızda gezinebilir ve bunları e-postalarınıza kolayca ekleyebilirsiniz. Tekrar söylemek gerekirse Microsoft Outlook, iOS'ta kullanabileceğiniz en kapsamlı uygulamalardan biridir.

2. Yahoo Mail

Yahoo Mail, günlük e-postalarınızla uğraşmayı oldukça basit hale getiren zarif bir kullanıcı paneline sahiptir. Bu e-posta uygulamasının en iyi yanı 1 TB ücretsiz bulut depolama sunmasıdır. Verilerinizi güvende tutmak için her zaman bol miktarda alanınız olacaktır.

Bu uygulama, Gmail, Outlook ve daha fazlası gibi Yahoo olmayan e-posta adreslerini destekler. Tercihinize bağlı olarak mesajları etkili bir şekilde işlemek için kaydırma hareketlerini özelleştirmeyi başarabilirsiniz. Hepsi bir arada bir e-posta çözümü arıyorsanız Yahoo Mail size yardımcı olacaktır.

1. Apple Mail

iPhone ve iPad cihazlarında yer alan varsayılan Mail uygulaması, e-postalarınızı kolaylıkla yönetmek için birçok özellik sunar. Birden fazla hesap ekleyebilir ve bunların tüm cihazlarınız arasında senkronize edilmesini sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak gelen e-postaları organize etmek çok daha kolaydır.

Eksiksiz metin biçimlendirme araçları setiyle harika görünen mesajlar oluşturabilirsiniz. Yalnızca birkaç dokunuşla ekler ekleyebilirsiniz. Konuşmaları işaretlemek, arşivlemek, silmek veya yıldızlamak için kaydırma hareketlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca istenmeyen e-postaları engelleme şansınız vardır.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap