Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Indiegala, Piyasa Değeri 18 TL Olan Oyunu Ücretsiz Yaptı

Ücretsiz oyun dağıtımı söz konusu olduğunda akıllara ilk gelen platformlar arasında yer alan Indiegala, Steam fiyatı 18 TL olan bir oyunu ücretsiz yaptı. Secrets of Magic: The Book of Spells isimli bu oyun tam anlamıyla puzzle (bulmaca) oyunu sevenleri memnun edecek cinsten.

Secrets of Magic: The Book of Spells için en basit haliyle Candy Crush benzeri bir oyun yakıştırması yapabiliriz. Oyunun içerisinde Victoria isimli bir karakterin kurgusal hayatına dahil oluyoruz. Kötü bir cadının izini sürerken, Victoria'ya büyü yapmayı öğretiyoruz.

Oyunda çok çeşitli zorlu seviyeler yer aldığını söyleyebiliriz. Üçlü eşleştirme mekaniği ile çalışan oyun özellikle eğlenceli müzikleri ve efektleriyle de dikkat çekiyor. Eğer bir şekilde vakit geçirecek çerezlik oyun arıyorsanız bu oyuna şans verebilirsiniz.

Secrets of Magic: The Book of Spells Sistem Gereksinimleri

Secrets of Magic: The Book of Spells sistem gereksinimleri açısından bonkör bir oyun diyebiliriz. İlk olarak 2016 yılında piyasaya sürülmüş oyunu modern bir bilgisayarla yüksek ayarlarda oynamayı başarabilirsiniz. Yine de sistem gereksinimlerini merak ediyorsanız aşağıya göz atabilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10
  • İşlemci: 2 GHz hızında herhangi bir işlemci
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256 MB belleğe sahip herhangi bir ekran kartı
  • Depolama: 170 MB boş alan

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap