Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Huawei P50 Çıkış Tarihi Açıklandı (İddia)

2 Haziran Huawei için çok yoğun bir gün olabilir, çünkü o tarihte hem Huawei Watch 3 hem de Huawei MatePad Pro 2'yi bir lansman etkinliğinde görmeyi beklerken, Huawei P50 serisi de onların yanında gelecek gibi duruyor.

Resmi olarak duyurusu yapılmamış olsa da, Twitter'da @UniverseIce adlı kullanıcı tarafından paylaşılan bir teaser görüntüsünde yoğun bir şekilde ima edildi.

Bu görüntünün resmi olarak paylaşılıp paylaşılmadığı veya @UniverseIce'ın başka bir şekilde elde edip etmediği belli değil, ancak oldukça inandırıcı görünüyor ve Huawei P50, bu görselden yola çıkılan en iyi tahminler arasında.

Tüm bu teaser'ların ürün adlarını dahil etmek yerine sadece "HarmonyOS" dediğini belirtmekte fayda var. Telefonun, tabletin ve akıllı saatin hepsinin Huawei'nin HarmonyOS'unu çalıştırması bekleniyor, ancak cihazların kendilerinin daha sonraki bir tarihte tamamen tanıtılmasıyla birlikte yazılıma odaklanması mümkün gibi gözüküyor.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap