Huawei'nin 2021 Yılında Çıkaracağı Ürünler

Çin merkezli teknoloji firması Huawei,2021 yılı için kabarık bir liste ile karşımıza çıkıyor. Firmanın 2021 yılında en az 15 yeni cihazı piyasaya sürmesi bekleniyor.

İddialara göre Huawei, akıllı telefon, akıllı saat, kablosuz kulaklık, tablet gibi çeşitli cihazlardan oluşan en az 15 farklı ürünü satışa sunacak. Satışa sunulacak ürünlerin 15'ten fazla olması da beklenenler arasında yer alıyor.

2021 Yılında Satışa Çıkması Beklenen Cihazlar

Akıllı Telefonlar

Huawei'nin piyasaya sürmesi beklenen, en dikkat çekici telefonu katlanabilir özellikli Huawei Mate X2 listede yer alıyor. Satışa sunulması beklenen diğer cihazlar ise Huawei P50,  Huawei P50 Pro, Huawei P50 Pro+, Huawei Mate 50, Huawei Mate 50 Pro, Huawei Mate 50 Pro+ ve son olarak Huawei Maate 50 RS olarak sıralanıyor.

Akıllı Saatler

Huawei'nin 2021 yılında iki adet saat piyasaya sürmesi bekleniyor; Huawei Watch 3 ve Huawei Watch GT 3.

Kablosuz Kulaklıklar

Freebuds Pro 2, Freebuds 4 ve Freebud 4i TWS adlı kablosuz kulakların  2021 yılında kullanıcılar ile buluşması bekleniyor.

Tabletler

Huawei MatePad 2 ve Huawei MatePad Pro 2 modellerinin bu yıl içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap