Huawei Band 6 Piyasaya Sürüldü

Daha büyük kapasiteli pil, SpO2 izleme ve geniş ekranıyla Huawei Band 6 resmen tanıtıldı. Yeni model, Huawei kullanıcılarında beklentileri karşılamayı başarırken Nisan ayında raflarda olacak. 

Huawei tarafından yapılan özel tanıtım ile Huawei Band 6 resmen duyuruldu. Bütçe dostu takip cihazı, sağlık ve fitness izlemenin yanı sıra tasarımıyla da dikkat çekiyor. Yenilenen modelde özellikle uzun pil ömrü ile desteklenmesi ise önceki modellerdeki handikapların da ortadan kalkmasını sağlamış durumda.

Huawei Band 6 özellikleri neler?

Huawei Band 6 için en büyük yenilik Spo2 olarak adlandırılan özel izleme teknolojisi. Kandaki oksijen seviyesini takip eden cihaz, verilerdeki dengesizliklerde kullanıcıyı uyaracak cihaz özellikle spor yapanlar için önemli bir özelliğin kullanılmasını sağlayacak. Gerçek zamanlı kalp atış hızı, uyku ve stres takibi yapan cihaz yine bu veriler için de anlık bilgilendirme ve uyarı yapacak.

Yüzde 64 ekran / görevde oranına sahip 1,47 inç AMOLED FullView ekrana sahip olan Huawei Band 6, daha büyük ekranı ile daha fazla veri sunacak. Yüksek verimli yonga seti ve akıllı güç tasarrufu algoritmalarıyla desteklenen Huawei Band 6, kesintisiz kullanımda 14 gün boyunca kesintisiz kullanım desteği sunuyor. Üstelik cihaz, manyetik bir şarj cihazı sayesinde hızlı şarjı da destekliyor. Beş dakikalık bir şarj ile cihazı iki gün kullanabilmek mümkün.

Huawei Band 6 için siyah, pembe, amber gün doğumu ve yeşil renklerini tercih eden Huawei, renk gruplarında da çeşitlilik yaratmış durumda. 29 Nisan tarihi itibariyle raflarda satışa çıkacak olan cihazın ilk satış bölgesi ise BAE olacak. 22 Nisan ile 28 Nisan tarihleri arasında Huawei online mağazası üzerinden ön sipariş verilebilecek cihaz için üstelik özel hediye paketi seçenekleri de mevcut.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap