Huami'den İki Yeni Akıllı Saat: Amazfit GTS 2 mini ve Amazfit POP Pro

Çin merkezli teknoloji üreticisi Huami, yeni akıllı saatleri Amazfit GTS 2 mini ve Amazit POP Pro’yu duyurdu. Akıllı saatler, spor modları, GPS destekleri ve özellikle uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Saatlerin Türkiye'de satışa ne zaman sunulacağı ise henüz bilinmiyor.

Amazfit GTS 2 mini

Amazfit GTS 2 mini, kare şeklindeki 1.55 inç boyutunda 354 x 306 piksel AMOLED ekran ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Akıllı saat, uyku takibi, kalp atışı hızı ölçümü, SPO2 takibi yapabiliyor. 70’ten fazla spor modunu destekleyen saat aynı zamanda müzik geçişlerini ve kamera kontrollerini yapabiliyor. Sahip olduğu mikrofon ile akıllı asistanlarla iletişim kurulabiliyor. Dayanıklılık konusunda ise sadece 50 metre suya kadar korumaya sahip.

Bağlantı kısmında Bluetooth 5.0 desteğine sahip oluşu iOS ve Android cihazlarla uyumlu olmasını sağlıyor. Ayrıca GPS ve NFC özelliklerini de sunuyor. Amazfit GTS 2 mini’nin 220 mAh gücündeki bataryası düşük güç modunda kullanıldığında 21 güne kadar kullanım fırsatı sunuyor.

Amazfit GTS 2 mini Fiyatı Ne Kadar?

Üç farklı renk tercihi ile satışa sunulan Amazfit GTS 2 mini 105 dolardan satışa sunulacak.

Amazfit POP Pro

Huami’nin Amazfit POP Pro isimli akıllı saati ise Amazfit POP’un GPS olan versiyonu olarak kullanıcılara sunuluyor. Amazfit POP Pro, 1.43 inç boyutunda 320 x 302 piksel TFT ekrana sahip. Akıllı saat, 60’tan fazla spor modu desteği, arama yanıtlama, sağlık ölçümleri, Bluetooth 5.0 ve GPS bağlantısı gibi birçok özelliği yine bünyesinde bulunduruyor.

Amazfit POP Pro Fiyatı Ne Kadar?

GPS desteği bulunan Amazfit POP Pro, 61 dolardan satışa sunulacak.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap