Honor, Yeni Kablosuz Kulaklığını Türkiye'de Satışa Sundu

Çin merkezli Honor firması, CHOICE Moecen True Wireless Earbuds isimli kablosuz kulaklığını Türkiye pazarında satışa sundu. Kablosuz kulaklık, pil ömrü ile ön plana çıkıyor.

CHOICE Moecen True Wireless Earbuds sahip olduğu 7 mm sürücüleri ve pasif gürültü engelleme özelliği ile yüksek kalitede ses deneyimini kullanıcılarına sunuyor. Ayrıca gürültü engelleyici  iki adet mikrofona sahip olan kulaklık, görüşmelerdeki rahatsız edici sesleri temizleme konusunda oldukça iddialı.

Kulaklık, Bluetooth 5.0 bağlantı desteği ile iOS ve Android cihazlar ile uyumlu olarak çalışıyor. IPX4 sertifikalı kulaklık suya ve toza karşı dayanıklı şekilde üretilmiş. Ancak suya karşı dayanıklılığın sıçrama ve terleme ile sınırlı olduğunu hatırlatalım.

CHOICE Moecen True Wireless Earbuds, en dikkat çekici özelliğini pil ömründe gösteriyor. Tek şarj ile genel kullanımda 6 saate, yoğun kullanımda ise 4 saate varan pil ömrü sunuyor. Kulaklık, şarj kutusunda ise 24 saate kadar kullanım imkanı sunuyor.

Honor CHOICE Moecen True Wireless Earbuds Fiyatı Ne Kadar?

Yüksek kalitede ses hizmeti ve oldukça iyi pil ömrü sunan kablosuz kulaklık Türkiye’de 399 TL’den satışa sunuluyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap