Honor'dan İlk Çerçevesiz Akıllı Bileklik: Honor Band 6

Çin merkezli Honor firması ilk çerçevesiz akıllı bilekliği sunmaya hazırlanıyor. Bilindiği üzere Huawei’nin markası olan Honor, kullanıcılarına böyle bir yenilik sunacak olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Şirket, Honor Band 6 adında çerçevesiz akıllı bileklik üzerinde çalışırken aynı zamanda Huawei adı altında da piyasaya sürülecek ve Huawei Band 5 adını alacak. Akıllı bilekliklerin tasarımlarının ve özelliklerinin bir önceki modellerle aynı mı yoksa farklı mı olacağı konusunda henüz bir bilgi verilmedi.

Huawei, ABD tarafından uygulanan ticaret yasağında olmasına rağmen alt markalarda üretim devam ediyor. Akıllı telefon üretiminin durması ile karşı karşıya kalan Huawei eğer gerekli malzemeler elde edilmezse telefon üretimlerini durdurabilir.

Honor Band 6 isimli çerçevesiz akıllı bilekliğin çıkış tarihi konusunda net bir bilgi olmasa da tahminler önümüzdeki ay tanıtılması beklenen telefonu Honor V40 ile birlikte ürünün duyurulacağı şeklinde.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap