Hitman 3'te Muzlar Nerede Bulunur?

Hitman 3’te büyük bir öneme sahip muzlar, oyunculara büyük bir avantaj sağlıyor. Bulunması çoğu zaman zor olsa da rehberler dahilinde oyundaki muzları kolay bir şekilde bulabilir, güçlenebilirsiniz. 

IO Interactive imzasıyla piyasaya sunulan Hitman 3’te en önemli silahlardan birisi muz. Muz nadir bulunuyor ama imkansız da değil. 

Hitman 3'te Muzlar Nerede?

1- Kolay bir şekilde bulunabilecek muzlardan birisi Dubai’daki toplantı odasında bulunuyor. Masanın üzerinde duran muzu hemen alabilirsiniz. 

2- Bir diğeri ise Carl Ingram’ın kuledeki özel alanında.  Güvenlik odasına girdiğinizde bulabileceğiniz muzu alırken, gardiyana da dikkat etmelisiniz.

3- Güvenlik ofisinin ikinci katında ise 3. bir muz sizleri bekliyor. 

4- Dartmoor’da ise personel tuvaletine gitmeniz gerekiyor. Tuvalette yer alan dolaplarda muzu bulabilirsiniz. (Oyundaki muzları bulmak adına gerçek hayatla tam ters bir durum yaratışmış. Genelde mutfakta olması beklense de tuvalet gibi absürt yerlerde de muz bulunabilir.)

5- Berlin’de ise bara giderek muz bulabilirsiniz. Meyve suyu barında bulunan muz, kesme tahtası üzerinde yer alıyor.

6- Chongqing bölgesinde ICA tesisinin 1. kademe güvenlik ofisinde de bir muz bulabilirsiniz. Eğer odaya girmekte zorlanıyorsanız, yan odadaki havalandırmadan yararlanabilirsiniz.

7- Aynı bölgede dinlenme odasına geçiş yaptığınızda masa üzerindeki muz kolay bir şekilde alınabilir durumda.

8- Mendoza bölgesinde yer alan Mendoza malikanesinin sinema odası, muz alınabilecek bir diğer bölge.

9- Malikanenin şarap odasına girdiğinizde de yine diğeri sizi bekliyor olacak.

10- Otoparka girdiğinizde, valalerin oturma alanından da  yine muz alınabilir.

Şu ana kadar oyunda keşfedilen muz yerleri bu şekilde. Özellikle oyunun sonlarında Karpat Dağları bölgesindeki muz yerleri gizemini koruyor. 

Yazar Hakkında

Hakan Göçmez
Hakan Göçmez 1990 doğumlu yazar, 10 yılı aşkın süredir editör ve içerik yazarı olarak çalışmaktadır. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap