Hepsiburada'nın Hepsimat Kargo Hizmetine Yenilik Eklendi

Hepsiburada, kargo seçeneklerine bir yenisini ekledi. Hepsimat adını verdiği kargo hizmetine Easy Point Express kargo dolapları da dahil oldu. Artık müşteriler seçtikleri Hepsimat noktalarından ürünlerini teslim alabilecek.

Hepsimat sistemi, müşterilerin ikamet ettikleri yer ya da iş yerlerinin dışında belirlenen noktalardan oluşuyor. Korona virüs pandemisi nedeniyle sosyal mesafenin en aza indirildiği, kişisel izolasyonun arttığı dönemde Hepsimat sistemi ile müşteriler kendilerine ayrılan kargo dolaplarından ürünlerini teslim alabilecek.

Müşteriler, teslimat seçeneğinde Easy Point Express teslimat dolaplarından birini seçtikten sonra ürünleri Hepsimat dolabına ulaştıktıktan itibaren 3 gün içinde kendilerine gönderilen SMS ile ürünlerini 24 saat boyunca teslim alabiliyor.

Hepsimat noktaları, İstanbul, Ankara, Kocaeli, Bursa, İzmir, Antalya ve Adana şehirlerinde seçili AVM’ler, Workinton noktaları, Aykargo şubeleri, Vestel mağazaları, Petol Ofisi istasyonları ve esnaflarda bulunuyor. Hepsiburada, bu noktalara Easy Point Express kargo dolaplarını da ekledi. Kargo dolapları şu an sadece Beşiktaş, Kadıköy, Moda, Şişhane ve Taksim bölgelerinde bulunuyor ancak bölgelerin artırılması bekleniyor. Eğer tüm Hepsimat noktalarını incelemek isterseniz lokasyonlara buradan ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap