Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

HaloLock Nedir? Fiyatı Ne Kadar?

ESR adlı firma tarafından dünyanın ilk MagSafe destekli araç içi kablosuz şarj aleti duyuruldu. ‘’HaloLock’’ adının verildiği cihaz iPhone 12’yi araç içinde sabit tutup şarj edebilme özelliği taşıyor.

Apple’ın, iPhone 12 ile MagSafe isimli kablosuz şarj teknolojisini duyurmasının ardından teknoloji şirketleri tarafından MagSafe teknolojisine uyumlu cihazlar üretmenin yollarını aramaya başladılar. HaloLock isimli cihaz ile karşımıza çıkan ESR firması, MagSafe ile uyumlu çalışan ilk cihazı üretmesi ile ön plana çıkıyor.

Akıllı telefonları tutmaya yarayan aparat olan HaloLock, üzerinde yapılan çalışmalar ile MagSafe’i destekler hale getiriliyor. ESR firması ayrıca MagSafe destekli bir şarj cihazı daha ortaya çıkardı. ESR firmasının CEO’su Tim Wu, HaloLock ile birlikte kullanıcılarına yenilikçi hizmet sunduklarını ifade ediyor.

HaloLock Fiyatı Ne Kadar?

Tüketiciler, yalnızca siyah renk seçeneği bulunan kablosuz cihaza, ESR'nin web sitesi üzerinden 39,99 dolar karşılığında sahip olabiliyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap