Halo 3: ODST PC Platformunda Yayınlandı

Halo serisinin en popüler oyunlarından birisi olan Halo 3: ODST, PC oyuncuları için yayınlandı. Oyun, Türk oyuncular için oldukça uygun bir fiyatla satışa sunuldu diyebiliriz. Ayrıca The Master Chief Collection sahibi oyuncular oyuna ücretsiz olarak sahip olabilecekler.

343 Industries, popüler FPS oyunu Halo 3: ODST'yi piyasaya çıkışından yaklaşık 11 yıl sonra PC oyuncularıyla buluşturdu. Master Chief Collection'ın bir parçası olan Halo 3: ODST, PC için yayınlanınca geriye kalan tek parça Halo 4 oldu.

Halo 3: ODST Türkiye Fiyatı

Hem Steam hem de Microsoft Store aracılığıyla satın alabileceğiniz Halo 3: ODST'nin fiyatı ise 14 olarak belirlendi. Bununla birlikte Master Chief Collection'ı Steam üzerinden 61 TL'ye (Microsoft Store üzerinde 110 TL) satın alarak koleksiyonun mevcut tüm parçalarını satın alabilirsiniz.

Halo 3: ODST Videosu

Oyunda sana düşen görev bir uzaylı istilasının ortasında kaybolmuş takım arkadaşlarına neler olduğunu öğrenmek için New Mombasa şehrini araştırmaktır. Ayrıca Halo 3: ODST için yerel fiyatlandırma yapıldığını söyleyebiliriz. Yurt dışı fiyatı 5 Dolar olan oyun için Türkiye fiyatı 14 TL şeklinde belirlenmiş durumda.

Yazar Hakkında

Sinan Yorulmaz
Sinan Yorulmaz 2008 yılından beri blog yazan yazar, Teknolojio'da da kurucu pozisyonunda yer almaktadır. Elektrik-elektronik mezunu olmakla birlikte, yazılım geliştirme uzmanı olarak iş hayatına devam etmektedir. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap