GTA 6 Vice City Haritası Ortaya Çıktı

Grand Theft Auto, kısa adıyla GTA, dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından oynanan en iyi oyun serilerinden bir tanesi. Oyunun yeni serisi beklenirken, isimsiz bir kaynak tarafından GTA 6 haritası paylaşıldı. Paylaşılan haritanın bir kısmı Vice City haritasına benzemesi dikkat çekti.

Grand Theft Auto, dünya çapındaki başarısı ile seri halindeki oyunları büyük oyuncu kitleleri tarafından takibe alındı. 2013 yılında çıkarılan GTA 5 ile satış rekorlarını alt üst eden oyun, üzerinden 7 yıl geçmesine rağmen hala en çok oynanan oyunların başında yer alıyor.

7 yıl önce çıkarılan GTA 5, günümüzde bile sürekli güncelleme alıyor ve GTA 5 Online oyuncularının ilgisini çekmeye devam ediyor. Ayrıca GTA 5 Online şirkete en çok kazandıran yapımların başında geliyor.

GTA 6 Çalışmaları Devam Ediyor

GTA 5 üzerinden 7 yıl geçmesine rağmen kullanıcılar tarafından halen severek oynanıyor ve vazgeçilmez bir oyun haline geldi. Henüz GTA 6 ile ilgili paylaşılan net bir bilgi yok ancak, isimsiz bir kişi tarafından paylaşılan görüntünün Grand Theft Auto 6 (GTA 6) haritası olduğu iddia ediliyor.

Grand Theft Auto 6 Harita

Vıce Cıty İddiaları

"GTA 6 geliyor" dedikodularının ilk çıktığı dönemlerde efsane harita "Vice City"nin de yeni seride olacağı iddiaları ortaya atılmıştı. Yeni paylaşılan harita bu iddiaları doğrular cinsten.

Haritada sağ üst köşede bulunan ve köprü ile birbirlerine bağlanmış olan bölgeler, GTA Vice City haritasına oldukça benzemekte. Fakat paylaşılan bu haritanın doğruluğu hakkında kesin bir bilgi yok. 

GTA Vice City Haritası

GTA Vice City Haritası

Yazar Hakkında

Talha Yılmazer
Talha Yılmazer Elektrik-Elektronik teknolojisi mezunuyum. Uzun yıllardır çeşitli web platformlarında içerik editörlüğü yapmakla birlikte, profesyonel makale hizmetleri sağladım. Şu anda Teknolojio'da kurucu ortak ve içerik editörü pozisyonlarında görev almaktayım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap