GTA 6 Gelişmiş Vice City’de Geçebilir

GTA 6 ile ilgili gündeme gelen son iddialar, oyun için yeni bilgiler sunuyor. İddialara göre oyun, gelişmiş bir Vice City haritasında geçecek.

Son yıllara damga vuran oyunlardan birisi GTA serisi. Rockstar Games’in yüksek gelirler elde ettiği ve çok ciddi bir oyun ekosisteminin yaratıldığı seri için gözler GTA 6’ya çevrilmiş durumda. Önümüzdeki yıllar içerisinde tanıtılması beklenen oyun için sürekli yeni iddialar gündeme getiriliyor. Ancak son paylaşımların, güvenilir bir kaynaktan gelmesi çok daha fazla dikkat çekti. Daha önce Call of Duty ve Battlefield gibi AAA oyunlar için yaptığı paylaşımlarla güven kazanan ve doğru sızdırmalar yapan Tom Henderson bu sefer GTA 6 ile gündemde.

GTA 6 yeniliklerini YouTube videosu ile duyurdu

GTA 6 için YouTube üzerinden yeni videolar duyuran Tom Henderson,  oyun için oldukça fazla bilgi sundu. İddialara göre GTA Vice City adıyla piyasaya sunulan ve GTA’nın bu kadar popüler olmasında büyük bir etkisi olan Vice City şehri, GTA 6’da yer alacak. Şehrin günümüzdeki gelişmiş halini tasarlayan geliştirici ekip, bu sayede GTA 6’da nostaljik ve modern bir hikaye aktaracak. Benzer iddialar daha önce farklı kaynaklar tarafından gündeme getirilmiştir.

İddialarda yer alan dikkat çekici gelişme ise yeni karakter hakkında.   İddiaya göre yeni karakter, bugüne kadarki karakterlerin aksine bir kadın olacak. Suç bilimi ve teknoloji konusunda çok iyi yetenekleri olan yeni karakterin özellikleri hakkında net bilgiler bulunmuyor.

2024’te tanıtılabilir!

İddialarda oyuncular için büyük bir üzüntü yaratan durum ise oyunun çıkış tarihi. Henderson’a göre oyunun çıkabileceği en yakın tarih 2024. Oyun için yoğun çaba harcayan ekibin daha yoğun bir şekilde çalışmasını istemeyen şirket, bu konuda aceleci davranmıyor. Bu nedenle de çıkış tarihi konusunda en iyi tahminler 2024’ü işaret ediyor.

Paylaşılan yeni video ise şöyle;

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap