GTA 3 Resmi Olmayan Yöntemle Nintendo Switch'e Taşındı

Rockstar Games'in 2001 yılında yayınladığı Grand Theft Auto 3 veya kısa adıyla GTA 3 pek çok oyuncunun hala ilgisini çeken bir oyundur. Bu oyun şimdi Nintendo Switch konsolu üzerinden oynanabilir hale getirildi. Her ne kadar proje resmi olmasa bile birçok oyuncunun ilgisini çekmeyi başardı.

Eradicatinglove isimli bir YouTube tarafından paylaşılan proje performans açısından pek sorunlu görünmemektedir. Oyuncular yerleşik modda 1080p 60 FPS ve el modunda ise 720p 30 FPS olarak oyunu oynayabilmektedirler. Ancak oyuncular, oynanış sırasında ufak tefek sorunlarla karşılaşabilmektedirler.

Kurgusal Liberty City'de geçen oyun, Claude adlı bir suçlunun ihanet edip onu ölüme terk ettiği için kız arkadaşından intikam almaya çalıştığı bir oyundur. Oyunda hızla çetelerin, suçların ve yolsuzlukların arasına giriş yapmak söz konusudur.

Elinizde bir Nintendo Switch varsa ve bir dönemin popüler oyunu olan GTA 3'ü konsolda oynamak istiyorsanız yukarıdaki "grand theft auto 3 on the switch" isimli videoda yer alan adımları takip edebilirsiniz. Adımlar oldukça basittir. Ayrıca kanal sahibi indirmeniz gereken dosyaları da açıklama kısmında paylaşmıştır.

Yazar Hakkında

Sinan Yorulmaz
Sinan Yorulmaz 2008 yılından beri blog yazan yazar, Teknolojio'da da kurucu pozisyonunda yer almaktadır. Elektrik-elektronik mezunu olmakla birlikte, yazılım geliştirme uzmanı olarak iş hayatına devam etmektedir. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap