Google Haberlere Karanlık Mod Özelliği Geldi

Google'ın ilgi alanlarına göre en yeni haberleri takip edebilmemize olanak sağlanayan uygulaması Google Haberler'in web sürümüne karanlık mod özelliği geldi. 

Google Haberler, pek çok özellik ve sürekli güncel haberler ile en fazla kullanılan haber uygulamalarından biri. Dünya genelindeki en güncel haberleri kullanıcısının ilgi alanlarına göre sunan Google Habeler uygulaması, her geçen gün yapılan güncellemeler ile sürekli olarak iyileştirilmektedir.

Facebook, Twitter ve YouTube gibi platformlarda hem web sürümlerde hemde mobil uygulamalarda karanlık mod özellliği mevcut. Ekran sürelerindeki artış sebebi ile karanlık mod özelliği, kullanıcılar tarafından her uygulamada aranır hale geldi. Google da hemen hemen her uygulamasında karanlık mod özelliğini kullanıcılarına sunmuş durumda.

Google Haberler mobil sürümünde karanlık mod özelliği mevcut. Kullanıcılar arzu ettiklerinde sistem ayarları bölümünden karanlık mod özelliğini ister sadece akşam ister otomatik olarak değişecek şekilde ayarlayabiliyorlar. Google yeni güncellemesi ile kullanıcılar karanlık modu, tüm haberler ve menülerde genişletilmiş şekilde kullanabilecekler.

Google Haberler Web Sürümü Karanlık Mod Aktif Etme

Google hesabınız ile Google Haberlere giriş yaptıktan sonra sol bölümde yer alan 'Ayarlar' menüsünü seçip 'Koyu Tema' seçeneğine tıklayınız. Temayı devreye aldıktan sonra istediğiniz şekilde karanlık modu kullanabilirsiniz. 

Yazar Hakkında

Talha Yılmazer
Talha Yılmazer Elektrik-Elektronik teknolojisi mezunuyum. Uzun yıllardır çeşitli web platformlarında içerik editörlüğü yapmakla birlikte, profesyonel makale hizmetleri sağladım. Şu anda Teknolojio'da kurucu ortak ve içerik editörü pozisyonlarında görev almaktayım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap