Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Google Fotoğraflar’a Özel Video Düzenleme Özelliği Geliyor

Multimedya içerikleri için yenilenen yüzü ile çok daha kapsamlı hale gelen Google Fotoğraflar için yeni özellik yolda.

Google, geliştirilmiş yeni özellikleri ile kullanıcıların fotoğraf ve video konusunda yeteneklerini arttırmaya devam ediyor. Google Fotoğraflar için yapılan bu yeniliklere bir yenisi daha geliyor. iOS versiyon için yapılacak güncellemede, artık Google Fotoğraflar üzerinden video düzenlemede daha gelişmiş özellikler sunulacak. İnce ayarlara imkan tanıyacak bu yenilikte, kullanıcılar Google Fotoğraflar üzerinden pek çok özelliği kullanabilmek mümkün olacak.

Google Fotoğraflar Video Özellikleri Neler Olacak?

Google Fotoğraflar’a gelecek yeni video özelliği dahilinde; parlaklık ve karşıtlık gibi pek çok detaya müdahale edilebilecek. Üstelik direk uygulama üzerinden yapılabilecek bu ayarlamalar sayesinde video kırpma, perspektifi değiştirme ve videolara filtre ekleme imkanı da bulunuyor.

2020’nin Eylül ayı itibariyle yeni bir sisteme geçiş yapan Google, yeniden tasarladığı uygulama ile kullanıcılardan olumlu dönüşler almayı başarmıştı. Şimdi ise yeni video düzenleme aracı ile birlikte kullanıcılar, daha gelişmiş özellikler ile içeriklerine müdahale edebilecek. Herhangi bir ek indirme ya da yükleme işlemi yapmaya gerek kalmadan uygulama aracılığı ile video düzenlemesi yapabilecek kullanıcılar, bu sayede daha pratik bir kullanım elde edeceği Google Fotoğraflar için ek bir uygulamaya da ihtiyaç duymayacak.

Yazar Hakkında

Hakan Göçmez
Hakan Göçmez 1990 doğumlu yazar, 10 yılı aşkın süredir editör ve içerik yazarı olarak çalışmaktadır. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap