Gnar CT (Counter): Gnar Güçlü Rakipleri (S11)

Sezon 11 için en iyi Gnar CT (Gnar counter) seçeneğini mi arıyorsun? Aşağıda yer alan şampiyonlar sana bu konuda yardımcı olacaktır. Unutma, her yeni yama ile birlikte aşağıdaki veriler de güncellenir. Dolayısıyla dilediğin zaman Gnar karşısında güçlü olan şampiyonları burada bulabilirsin.

[widget-37]

Yukarıda yer alan veriler hangi şampiyonun Gnar karşısında daha güçlü olduğunu gösterir. Yüzde ne kadar düşükse o şampiyon Gnar karşısında o kadar etkili demektir. Ayrıca eğer istersen Türkçe olarak Gnar counter bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsin.

Gnar counter taktikleri

Gnar E yeteneği kullanılabilir durumdayken hemen hemen tüm baskın girişimlerinden kaçabilme potansiyeline sahiptir. Bir baskın düzenleme planın varsa muhakkak bu yeteneği boşa çıkartman gerekir. Ormancı takım arkadaşına bu konuda bilgi vermeyi unutmamalısın.

Q yeteneği fırlatıldıktan sonra geri dönecektir. Gnar fırlattığı bumerangı yakalarsa yeteneğin bekleme süresi azalacaktır. Ona karşı hamle yapmak istiyorsan bu ufak detayı görmezden gelmemelisin. Gnar’ı rahatsız etmek istiyorsan bumerangını boşa fırlatmasını sağlamalısın.

Gnar, mega formuna geçtiği zaman ekstra can kazanır. Son hamlelerini yapmak için dönüşmesini beklemelisin. Öfke çubuğu dolu olduğu doluyken ona doğru son hamle yapmamaya çalışman daha doğru olacaktır. Çünkü mega formuna geçiş yaparak senden kurtulmayı başaracaktır.

Gnar counter stratejisi

Şampiyon seçiminde dikkatli olmalısın. Gnar bir şekilde takım savaşlarında R yeteneğini kullanmaya çalışacaktır. Bu yetenek rakibi yavaşlatır ve duvara doğru kullanıldığı zaman sersemletme etkisi uygular. Bu nedenle daha açık alanlarda savaşmayı düşünmelisin.

Mini Gnar yakın dövüş şampiyonlarına karşı çok ama çok avantajlı bir şampiyondur. Ancak bu formda olduğu zaman oldukça dayanıksızdır. Hareketlilik konusunda sıkıntı yaşarsan onu kovalamaya çalışmamalısın. Çünkü senden başarılı bir şekilde uzaklaşmayı başarabilecektir.

Gnar bir şekilde etkin olmaya çalışacaktır ama bunu form değiştirerek yapmak için fırsat kollayacaktır. Takım savaşlarında dönüşmesine engel olarak veya dönüşümü boşa kullanmasını sağlayarak onu etkisiz bırakabileceğini bilmelisin.

Gnar'ın potansiyeli

Gnar ilk iki eşyasını tamamladıktan sonra güç artışını da tamamlamış olur. Bu iki eşyayı tamamladığı zaman kolayca vur kaç yapabilecek ve aynı zamanda rahatsız edici hasarlar verebilecektir. Hasar takasına girdiğin zaman süreyi fazla uzatmamaya özen göstermelisin.

Gnar 6. seviye olduktan sonra güç artışı yaşar. Bu aşamadan sonra duvarlara yakın oynamamak önemlidir. Mega formuna geçiş yaptığı zaman seni duvara doğru fırlatın ormancı takım arkadaşıyla başarılı bir baskın planlayabilecektir.

Burada dikkat etmen gereken önemli bir durum vardır. Mini Gnar biçiminde olduğu zaman bu şampiyon oldukça dayanıksızdır. Bu nedenle genelde bu biçimde olduğunda mücadeleden kaçınır. Buna rağmen onun oldukça hareketli olduğunu unutmamalısın.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap