Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Getir, İnternet Sitesinden Yemek Siparişi Almaya Başladı

Ülkemizde 10 ilde hizmet veren çevrim içi alışveriş uygulaması Getir, internet sitesinden yemek siparişlerini alma hizmetini başlattı.

Akıllı telefon uygulamalası üzerinden uzun süredir yemek siparişi alan Getir, bir kullanıcının internet sitesi üzerinden sipariş alma fikrini önemsemiş ve bu projeyi hayata geçirmek için geçen yıl çalışmalara başlamıştı. Çalışmaların ardından Getir, akıllı telefon uygulamasının ardından resmen internet sitesi üzerinden de yemek siparişleri almaya başladı.

Getir, aynı zamanda bir süredir kısıtlı çalışma imkanı bulan restoran sahiplerini de düşünerek yaklaşık 1.5 ay önce restoranlardan komisyon almama kararı aldı. Yemek siparişi vermek isteyen kullanıcılar, istedikleri restorandan sipariş verebiliyor. Böylece hem restoranlara bir destek ortamı oluşmuş oluyor hem de restoranlarda binlerce kişiye hizmet verme şansını komisyon ücreti ödemeden gerçekleştiriyor.

Getir, internet sitesinden yemek alma ve restoranlara komisyon ücreti almama duyurularını sosyal medya hesaplarından kullanıcıları ile paylaştı. Getir'in internet sitesi üzerinden yemek siparişi aldığı sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap