Garena Free Fire Turnuvası Türkiye'de Gerçekleştirilecek

iOS ve Android platformlarında yer alan Garena Free Fire oyunu Türkiye'de gerçekleştireceği Free Fire Sömestir Kupası turnuvasını duyurdu.

Garena Free Fire Sömestir Kupası turnuvası ilk defa Türkiye'de gerçekleşecek. Turnuva, 2-10 Şubat tarihleri arasında yapılacak ve turnuvaya 570'ten fazla takım katılacak. Turnuva, birçok oyuncuyu ve takımı bir araya getirerek oyunun gelişimi için gerekli olan ve gelecekti turnuvalar için yararlı olan etkileşimin gerçekleşmesini sağlayacak.

Garena Fee Fire Sömestir Kupası turnuvası için 22 Ocak tarihinde başlayan kayıtlar 31 Ocak tarihine kadar devam edecek. 2-5 Şubat arasında yapılacak olan eleme maçlarının ardından takımlar 8-10 Şubat tarihleri arasında final maçlarını oynayacaklar. Turnuvaya katılan takımların kıran kırana mücadelesi YouTube'dan canlı olarak izlenebilecek.

Turnuva sonunda oyuncuları para ödülü ve oyunda kullanabilecekleri elmas ödülü bekliyor olacak. Takımlar, 50.000 TL ödül havuzlu para ödülü için kozlarını paylaşacak. Turnuvada birinci olan takımın oyuncularına kişi başı 6.250 TL ve 1.500 Elmas ödüü verilecek. Final maçları boyunca en çok düşmanı etkisiz hale getiren oyuncuya ise 1.000 Elmas ödülü verilecek.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap