Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’ten İlk Kareler Geldi!

Samsung tarafından üzerinde çalışmaların sürdürüldüğü Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’ten ilk kareler paylaşıldı. Yeni fotoğraflar yine Evan Blass’tan geldi.

Katlanabilir modelleri ile sektörün öncü markalarından bir tanesi olan Samsung, kısa süre içerisinde katlanabilir telefon serisinin yeni üyelerini tanıtacak. Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 olarak adlandırılması beklenen yeni telefonlar tanıtım öncesinde sızdırıldı. Evan Blass tarafından yapılan bu sızıntılarda, telefonlar için hazırlanan basın görüntüleri de paylaşıldı. Bu bakımdan mevcut telefonların tanıtımının da oldukça yakın olduğu söylenebilir. 

Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 tasarımları neler söylüyor?

Evan Blass paylaşımında Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 isimlerine yer verilmesiyle birlikte telefonların isimlerine yönelik tüm soru işaretlerinin ortadan kaldırıldığı belirtildi. Ancak yeni görsellerde en dikkat çeken detaylardan bir tanesi Galaxy Z Fold 3 modelinde yer alan S-Pen desteği. Bunun en önemli nedeni ise şirketin üretimi durdurduğu Galaxy Note serisini Galaxy Z Fold serisiyle devam ettireceğini söyleyen iddialar. Mevcut görselde de kalem desteğinin sunulmuş olması, Note serisinin artık devam etmeyeceğini ve şirketin mevcut alandaki yeni serisinin Galaxy Z Fold olacağını gösteriyor. 

Yapılan paylaşıma göre yeni modeller için tasarımlar şöyle; 

 

 

Tasarımları bakıldığında geçen yıl piyasaya sunulan modellerden çok ciddi bir fark olmadığı dikkat çekiyor. Ancak özellikle Z Fold 2’de yer verilen kameralarda ciddi bir değişiklik görülüyor. Yenilenen ve daha küçük ölçekler ile daha hoş bir görüntüye kavuşan kameralar, Galaxy Z Fold 3 tasarımında da ciddi bir fark yaratmış durumda. 

Yeni paylaşımlarda telefonlar için görüntülerin dışında herhangi bir detaya yer verilmemiş. Özellikle yeni modellerde hangi donanımların yer alacağı merak ediliyor. 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap