Galaxy Watch Active 4 Tasarımı Sızdırıldı

Samsung Galaxy Watch Active 4 için bir sızıntı daha yapıldı. Yeni yaşanan gelişmelere göre akıllı saat 4 farklı renkle piyasaya sunulacak.

Samsung tarafından geliştirilen akıllı saat serisi Galaxy Watch için yeni model üzerinde çalışmalar sürdürülüyor. Samsung tarafından tanıtımı yapılmamış olsa da bugüne kadar pek çok özelliği sızdırılan yeni akıllı saatler için yeni bir bilgi daha geldi. Galaxy Watch Active 4 adıyla piyasada yer alması beklenen akıllı saatler, iddialara göre tasarımı ile Galaxy Watch Active 2 serisine çok yakın olacak ve 4 renk seçeneği sunacak.

Galaxy Watch Active 4’te neler olacak?

Onleaks tarafından Giznext’te yayınlanan yeni sızıntıya göre yeni akıllı saat, daire şeklinde bir ekrana sahip olacak. Ancak bu daire ekran Galaxy Watch Active 2’de gördüğümüzden biraz daha farklı olacak. Daha düz kenarları ve farklı düğme yapıları ile tasarım açısından benzersiz kılınmaya çalışılan yeni model, kayış ile gövde arasında boşluğun olmaması sayesinde kullanımda rahatlık sunacak.

Akıllı saatler için yeni sızıntıda dikkat çeken yeni gelişme ise 4 farklı renk seçeneğinin kullanılacak olması. Samsung yeni akıllı saatler için siyah, gümüş, altın ve yeşil olmak üzere 4 farklı renk üzerinde çalışmalarını gerçekleştirmiş. Alüminyum bir gövdeye sahip olacak akıllı saatlerin boyutları ise 40 mm ve 44 mm. 

Yeni sızıntıda yer alan bir diğer önemli gelişme ise yeni akıllı saatlerin 5nm yonga seti ile piyasaya sunulacağının duyurulması. Google'ın geliştirdiği WearOS işletim sistemine sahip olacak yeni akıllı saatler, 28 Haziran tarihi itibariyle tanıtılacak. 400 dolarlık bir etiket fiyatına sahip olması beklenen Active 4, tüm bu özellikleri ve yenilikleri ile bugüne kadarki en iyi akıllı saat deneyimini sunabilir.

 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap