Galaxy Watch 4 İçin Yeni Detaylar Gelmeye Devam Ediyor

Samsung'un yeni akıllı saat modeli olacak Galaxy Watch 4 için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. İki farklı versiyon olarak piyasaya sunulması beklenen modeller ile ilgili yeni sızıntı, çok daha fazla veri sunuyor.

Samsung, 2021 yılı itibariyle piyasaya Galaxy Watch akıllı saat serisinin 4. versiyonunu sunacak. Galaxy Watch 4 olarak adlandırılacak bu yeni modele, aynı zamanda Active 4 modeli de eşlik edecek. Yapılan sızıntılara göre iki model de Wear OS işletim sistemi ile kutudan çıkacak. Yeni akıllı saatler için en çok merak edilenlerden bir tanesi tanıtım tarihi olurken, Samsung'un düzenleyeceği özel lansman ile birlikte iki modeli de tanıtması bekleniyor.

Galaxy Watch 4 ne zaman tanıtılacak?

Galaxy Z Fold 3 için Ağustos ayı içerisinde tanıtım yapacak olan Samsung, bu özel lansmanda iki yeni akıllı saat modelini de kullanıcılara sunacak. Akıllı saatler ile ilgili sürpriz sadece bunlarla sınırlı kalmayacak.

Kan şekerini ölçme gibi pek çok farklı fonksiyona sahip olması beklenen akıllı saatler, diyabet gibi rahatsızlıkları bulunan kullanıcılara da büyük bir kolaylık sunacak. Akıllı saatlerde Wear OS Sistemine geçiş yapan Samsung, Google ile birlikte yeni bir ortaklığın da ilk adımlarını atıyor. Mevcut yenilik akıllı saatlerde daha fazla uygulamanın desteklenmesini sağlayacak.

Galaxy Watch 4 için sızdırılan özellikler neler söylüyor?

Samsung'un akıllı saatleri ile ilgili bugüne kadar pek çok farklı bilgi sızdırıldı. Son gelen verilere göre 42 mm ve 46 mm olarak iki farklı versiyon kullanıma sunulacak. Bu bir önceki seriye göre ciddi bir boyut değişikliği içermeyen değişiklik, saatlerin sadece 1 milimetre daha büyüyeceğini gösteriyor. 

Wear OS için tanıtım haftaya!

Samsung’un piyasaya çıkaracağı akıllı saatlerde kullanılan işletim sistemi hakkında Google tarafından önümüzdeki hafta içerisinde özel bir tanıtım yapılacak. Akıllı saatlerde yer alabilecek pek çok yeni özellik de önümüzdeki hafta itibariyle öğrenilmiş olacak.

Görsel: Android Central

 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap