Galaxy S22 ve S22+, Ultra'dan Çok Daha İyi Görünecek

Galaxy S22 serisi için yeni bir sızıntı yaşandı. Sızıntıda Galaxy S22 ve 22 Plus modellerinin Ultra’dan çok daha iyi görüneceği öne sürüldü.

Yeni modeller ile ilgili yapılan sızıntılar, Samsung'un bir sonraki amiral gemisi olacak Samsung Galaxy S22 serisi ile ilgili yeni detayların öğrenilmesini sağlıyor. Bugüne kadar pek çok farklı bilginin sızdırıldığı telefon modellerinde son olarak render çalışmalar sızdırılmıştı. Yapılan mevcut sızıntılar sonrasında ise dün itibari ile gündeme gelen yeni bilgilerde Galaxy S22 ve 22 Plus modellerinin Ultra'ya göre çok daha iyi bir görünüme sahip olacağı öne sürüldü.

Galaxy S22 serisinde tasarım değişiyor!

Kesinleşmemiş mevcut raporlara göre bugüne kadar görülmeyen bir tasarım çizgisi ile Galaxy S22 serisi piyasada olacak. Galaxy S21 Plus modelinde kamera çerçevesi üzerinde özel bir etki yaratmak isteyen Samsung, kasada değişiklikler yapmıştı. Ancak bu durum çok beğenilmediği gibi Samsung tarafından da iptal edilmiş durumda. Yeni versiyonda bu tasarım değişikliğini iptal ettiği net bir şekilde görülen Samsung, daha başarılı bir tasarım dilini tercih etmiş.

Yeni modellerinde yer vereceği görüntüler şöyle olacak;

GALAXY S22 PLUS

GALAXY S22 PLUS

GALAXY S22 PLUS

Telefonlarda Galaxy S22 ve Galaxy S22 Plus olarak yeni tasarım, Ultra’ya göre daha başarılı bulundu. Bu bakımdan yeni seri ile birlikte kullanıcıların tüm versiyonlara ilgi göstermesinin hedeflendiği görüldü. Tüm bu özelliklere ek olarak telefonların pembe altın, beyaz, siyah ve zeytin yeşili renkleri ile piyasada yer alacağı belirtildi.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap