Fossil Gen 6 Özellikleri Neler Olacak?

Giyilebilir cihaz sektörünün önde gelen markalarından bir tanesi olan Fossil, yeni akıllı saatleri için hazırlıklara devam ediyor. İşte gelen son bilgiler.

Fossil Gen 6 için yapılan yeni paylaşımlar, akıllı saatlerde yer alacak bazı teknik özelliklerin şimdiden öğrenilmesini sağladı. Raporlar ile birlikte yeni modellerin görüntülerine de yer verilen sızıntıda, bir önceki seri ile benzer bir tasarımın kullanıcılara sunulacağı görünüyor. Ancak donanım ve yeni özellikleriyle Fossil Gen 6, bugüne kadar piyasaya sunulmuş tüm modellerden ayrılmayı başarıyor ve çok daha fazla güç performans sunuyor.

Fossil Gen 6 özellikleri neler?

Fossil "çok daha hızlı" yeni nesil akıllı saatini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. WinFuture'de yer verilen detaylara göre yeni saatler döndürülebilir üst bir bölüme sahip olacak ve böylece döndürme hareketleri ile birlikte saatlerdeki pek çok farklı işlev yapılabilecek. 416x416 çözünürlüğe sahip 1.28 inç OLED ekran ile satışa sunulacak olan akıllı saatlerde,42 milimetre ve 44 milimetrelik kasa seçenekleri bulunacak. 

Qualcomm Snapdragon Wear 4100+ işlemcinin kullanılacağı yeni akıllı saat, sektörde de bir ilk olacak. Zira bu yonga seti bugüne kadar hiçbir Wear OS kullanan akıllı saatte yer almamıştı. Belirtilen özelliklerin yanı sıra yeni modellerde yer alacak diğer donanımlar şöyle;

  • Depolama alanı: 8 GB 
  • Ek özellikler: her zaman açık ekran, uyku izleme, fitness takibi, GPS, Bluetooth 5

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap