Fossil'den Kadınlara Özel Akıllı Saat: Hybrid Smartwatch HR Mini

ABD merkezli Fossil, kadınlara özel ürettiği yeni Hybrid Smartwatch HR Mini isimli saati duyurdu. İlgi çeken tasarımını akıllı özellikler ile kombinleyen saatin ilgi çekmesi bekleniyor.

Klasik saat tasarımında görülen kontrol düğmelerine sahip olarak tasarlanan Hybrid Smartwatch HR Mini, çoğu akıllı saatin barındırdığı özellikleri bünyesinde barındırıyor. Spor modları, müzik geçişleri, spor yaparken elde edilen veriler kullanıcının kolaylıkla takip edebildiği özelliklerden birkaç tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Fossil’in kadınlara yönelik akıllı saati 38mm ekran boyutuna, 12 mm kadrana, 16 MB depolama alanına ve 3 ATM su basıncına karşı dirence sahip. Akıllı saat Bluetooth 5.0 desteği ile en düşük Android 5.0 ve iOS 12 işletim sistemine sahip cihazlarla bağlantı kurabiliyor. Akıllı saatin 2 haftaya kadar uzayan pil ömrü bulunuyor ve hızlı şarj desteği ile 50 dakikada pil kapasitesini %80 oranında doldurabiliyor.

Fossil Hybrid Smartwatch HR Mini Fiyatı Ne Kadar?

Farklı renk seçenekleri ile şıklığın yanında teknolojiyi de arayan kadınlar akıllı saate en düşük 195 dolara sahip olabilecek. Saatin en yüksek fiyatı ise 215 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap