Formula 1 İstanbul Grand Prix'sine Saatler Kaldı

15 Kasım tarihinde yapılacak Formula 1 İstanbul Grand Prix’ine bir günden az vakit kala heyecan gittikçe artıyor. Formula 1 severler ise yarışın saat kaçta ve hangi kanalda yayınlanacağını merak ediyor.

Dünyanın en büyük motorlu araç organizasyonu olan Formula 1, 9 yıl aradan sonra tekrar Türkiye’de yapılacak. 13-14 Kasım tarihlerinde yapılan antrenman ve sıralama turlarının ardından Dünya Şampiyonası’nın Türkiye yarışı yarın İstanbul’da yapılacak.

İstanbul’da düzenlenecek olan Formula 1 yarışı dünyanın en büyük spor organizasyonlarından biri olduğu için ülkemiz adına oldukça önemli. Dünya çapındaki spor organizasyonuna ev sahipliği yapmak Türkiye’nin tanıtımına katkı sağlayacak önemli etkenlerden biri olacak. Formula 1 yarışlarını dünya genelinde 1 milyardan fazla kişinin izleyeceği tahmin ediliyor.

Formula 1 İstanbul Grand Prix’i Saat Kaçta ve Hangi Kanalda?

Intercity İstanbul Park’ta yapılacak olan yarış 15 Kasım Pazar günü saat 13:10’da TV+ ve S Sport ekranlarından naklen yayınlanacak. Yayıncı kuruluş olan S Sport yaptığı açıklamada yarışın şifresiz olarak uydu alıcıları üzerinden de izlenebileceğini duyurdu.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap