Fitbit Charge 5 İçin Yeni Sızıntılar Paylaşıldı

Fitbit Charge 5 için yeni sızıntılar yapıldı. Sızıntılarda yeni tasarımlar göz önüne çıktı.

Fitbit Charge serisinin yeni üyesi Fitbit Charge 5 olacak. Yeni modeller için uzun zamandan beri çalışmalar sürdürülürken, yeni cihazların tasarımları ve renk şemaları paylaşıldı. Twitter'da Evan Blass tarafından paylaşılan yeni modeller, giyilebilir sektörün modaya çok daha uygun bir şekilde geliştirildiğini gösteriyor.

Paylaşımlar yeni modeller hakkında daha fazla bilgi sahibi olmamız sağladığı gibi yer alacak 3 rengi de gösteriyor. Yeni modellerdeki renk grupları; mavi, gümüş ve siyah olarak ayarlanmış. Blass'ın sızdırılmış görüntüleri, geçen ay yaşanan sızıntıdaki "Morgan" olarak adlandırılan cihazı da doğruluyor.

Fitbit Charge 5 için yeni detaylar, ekrandaki tasarımların da değiştiğini gösteriyor. Ana ekranda tarih, saat ve kullanıcıların mevcut kalp atış hızını görebileceği bir bölüme yer verilmiş. Aynı zamanda bir gösterge de bulunuyor. Ancak bu göstergenin ne için kullanılacağı şu an için bilinmiyor. Yan tarafta oldukça büyük ve işlevsel bir dokunmatik şeride sahip olan modeller, böylece kullanımda pratiklik sunacak.

23 Ekim’de tanıtılabilir!

Yeni sızıntılarda dikkat çeken bir diğer detay ise tüm modellerde 23 Ekim tarihinin yer alması. Bu bakımdan yeni modellerin 23 Ekim 2021 tarihi itibari ile tanıtılması mümkün görünüyor. Şu anda tasarım dışında cihazlarda yer alacak diğer teknik özellikler hakkında hiç bir bilgi bulunmuyor. Ancak önümüzdeki günlerde daha fazla detayın paylaşılması bekleniyor.

Fitbit Charge 5 için yapılan sızıntıya göre yeni modeller şöyle;

 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap