Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Epic Games’ten 2 Ücretsiz Oyun

Epic Store’de 2 farklı oyun ücretsiz olarak kullanıma sunuldu. Toplam değeri 87 TL olan oyunlar ise Other Demons ve Overcooked 2!

Epic Games, oyun oynamayı sevenler için Epic Store üzerinden sürekli ücretsiz oyunlar sunuyor. Geçtiğimiz yıl itibari ile başlatılan mevcut etkinlik ile her hafta farklı ücretli oyunlar, ücretsiz bir şekilde oyuncuların kütüphanesine eklenebilirken, bu hafta iki farklı ücretsiz olarak oyunculara sunuldu.

Özellikle yüksek fiyatlara sahip oyunların ücretsiz bir şekilde sunulması, oyuncuları da oldukça sevindirdi. Normal şartlarda oyunları oynamak isteyen kişiler 87 TL gibi yüksek bir ücret ödeme yapmak zorunda kalırken Epic Games ücretsiz bir şekilde bu oyunlara erişme imkanı sağlıyor.

Hell is Other Demons özellikleri neler?

Hell is Other Demons, Nintendo tarafından geliştirilen basit ancak eğlenceli bir oyun. Normal satış fiyatı 17 TL olan oyun platform türünde. Cehennemde geçen oyunda, oyuncuların önüne geçen her şeye kurşunlar yağdırması ve zorlu canavarlara karşı mücadele vermesi gerekiyor. Bölümlerin sonunda ise bölüm sonu canavarının olması, oyuncular için nostaljik bir oyun deneyimi sunuyor.

Hikaye modu gibi farklı oyun modlarının desteklendiği oyunda kişiler kendi rekorlarını da geçmeye çalışarak keyifli bir oyun deneyimi yaşayabiliyor. Hızlı, aksiyonlu ve özel müzikleri ile dikkat çeken yapım ücretsiz olması sayesinde oyun oynamayı sevenler tarafından değerlendirilebilir.

Overcooked! 2 Özellikleri neler?

Satış fiyatı 70 TL olan Overcooked! 2, mutfakla arası iyi olanları hitap ediyor. Farklı tarifler deneyebileceğiniz ve 4 kişiye kadar birlikte oynayabileceğiniz bu oyun, farklı modları ile kesintisiz bir keyif sunuyor.

 

 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap