Epic Games Ücretsiz Olacak Oyunu Açıkladı

Video oyun yapım ve geliştirme şirketi olarak hizmet veren Epic Games, her hafta verdiği ücretsiz oyunlarla popülerliğini arttırmaya devam ediyor.

Epic Games, önümüzdeki hafta ücretsiz olacak oyunu açıkladı. 25 Mart Perşembe günü ücretsiz olarak sunulacak oyun, Creature in the Well.

Her hafta çeşitli oyunları ücretsiz olarak kullanıcılara sunan ve bu sayede hayran kitlesini arttırmaya devam eden Epic Games, yeni yıla özel olarak başlattığı 15 günlük ücretsiz oyun serüvenini geçtiğimiz günlerde sonlandırdı. Ücretsiz olarak verdiği oyunlarla çoğu oyuncunun ilgisini çekemeyen Epic Games, bu hafta vereceği oyunla beraber olumlu eleştiriler alıyor.

25 Mart - 01 Nisan 2021 tarihlerinde Creature in the Well'i ücretsiz olarak kullanıcılarına sunacak olan Epic Games, geçen hafta The Fall oyunun ücretsiz olarak sunmuştu. 25 Mart'a kadar ücretsiz olarak oynana bilecek The Fall oyununun ardından Creature in the Well ücretsiz olacak.

Creature in the Well Nasıl Bir Oyun

Creature in the Well, oldukça ilginç olsada pinball hack'n slash'i oynuyoruz. Son kalan BOT-C biriminin oynandığı oyunda, eski bir tesisi tekrar çalışır hale getirmek için çabalıyoruz. Tesisi tekrar çalışır hale getirmek için uğraş verirken yalnız değiliz, gizemli yaratıklar bizi yalnız bırakmıyor.

Tesiste bulacağımız ekipman ve parçaları doğru şekilde kullanarak kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Kum fırtınalarını durdurmak ve aynı zamanda tesisi bulmak için çok çalışmamız gerek.

Creature in the Well Sistem Gereksinimleri

Minimum

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci:
Intel Core i3-530
Bellek:
4 GB RAM
Ekran Kartı:
NVIDIA GeForce GTX 470 / ATI Radeon HD 6870
DirectX:
Sürüm 10
Depolama:
5 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı:
DirectX uyumlu

Önerilen

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci:
Intel Core i5
Bellek:
8 GB RAM
Ekran Kartı:
NVIDIA Geforce GTX 760 / ATI Radeon HD 7970
DirectX:
Sürüm 11
Depolama:
10 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı:
DirectX uyumlu

 

Yazar Hakkında

Talha Yılmazer
Talha Yılmazer Elektrik-Elektronik teknolojisi mezunuyum. Uzun yıllardır çeşitli web platformlarında içerik editörlüğü yapmakla birlikte, profesyonel makale hizmetleri sağladım. Şu anda Teknolojio'da kurucu ortak ve içerik editörü pozisyonlarında görev almaktayım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap