Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Epic Games, İlkbahar Vitrini Ve İndirimi Etkinliğini Duyurdu

İndirim ve ücretsiz oyun denilince akla gelen platformlardan biri olan Epic Games yine bir etkinlik ile oyun severlerin karşısına çıkıyor.

Epic Games, İlkbahar Vitrini ve İndirimi adlı etkinliğini bu akşam oyunculara duyurdu. İlkbahar Vitrini ve İndirimi etkinliği ile Epic Games, oyunculara yeni oyunların müjdesini verecek ve incelemelerde bulunacak.  Etkinlik, ülkemizde 11 Şubat tarihinde saat 22:00'da başlayacak. Epic Games, etkinliği Twitch adresi üzerinden yayınlayacak.

Epic Games, yeni oyunların müjdesinin yanında oyuncuların merakla beklediği indirim haberini de verdi. 11 Şubat tarihinde, saat 19:00 itibarı ile indirimlerde ülkemizdeki kullanıcılarla buluşacak. Epic Games'in indirimleri 25 Şubat'a kadar devam edecek.

İndirime Girecek Olan Oyunların Bazıları

  • STAR WARS: Squadrons - %40 indirim
  • SnowRunner - %40'a Varan İndirim
  • Cyberpunk 2077 - %10 İndirim
  • Assassin's Creed Valhalla - %20'ye Varan İndirim
  • Hades - %20 İndirim

İlkbahar Vitrini ve İndirimi etkinliğinde oyunculara sunulacak oyunlar arasında Red Dead Redemption 2, Grand Theft Auto V gibi oyunlarda bulunuyor. Etkinlik kapsamındaki oyunları buradan inceleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap