Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Epic Games, İki Adet Oyunu Ücretsiz Yaptı

ABD merkezli oyun platformu Epic Games, toplam değeri 63 TL olan iki oyunu ücretsiz olarak oyun severlere sunuyor.

Epic Games, uzun bir süredir haftalık olarak ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Oyuncular tarafından ilgiyle karşılanan ücretsiz oyunlarda bu hafta For The King ve Metro: Last Night Redux oyunları yer alıyor.

For The King

For The King adlı oyunda, oyuncular kralı öldürülen bir krallığı ayakta tutmak için çaba gösteriyor. Toplanılan materyal ve stratejik düşünmenin ön plana çıktığı oyun keyifli anlar yaşatıyor.

Düşük donanım ihtiyacı duyan For The King adlı oyuna 1 hafta boyunca ücretsiz olarak sahip olunabilecek. Oyun, 32 TL fiyat etiketine sahip.

Metro: Last Night Redux

Epic Games'in dağıttığı diğer ücretsiz oyun ise 31 TL fiyat etiketine sahip olan Metro: Last Night Redux. Metro Redux adlı oyun da 1 hafta boyunca ücretsiz olarak dağıtılacak.

Moskova'da geçen oyunda insanlar büyük bir yıkımın ardından metro tünellerinde yaşamaya başlamıştır. İnsanların tekrar yüzeye çıkması için metro tünellerinde karşılaşılan birçok düşmanı nişan alma becerisi yok etmesi gerekiyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap