Epic Games'in 15 Ücretsiz Oyun Listesi

Epic Games, geçtiğimiz günlerde ücretsiz oyun dağıtacağını açıklamıştı. Epic Games'in dağıtacağı oyunlar da bugün belli oldu. 17 Aralık tarihinden itibaren başlayacak olan ve 15 gün sürecek olan ücretsiz oyun dağıtımı tüm oyun severleri heyecanlandırmıştı. Bugün yapılan yeni bir açıklama ile kampanyanın hangi oyunları kapsadığı da kesinleşti.

Listede bulunan Far Cry 5, Fallout 4, The Witcher 3 gibi kaliteli ve popüler olan oyunlar dikkat çekiyor. Epic Games, birçok oyuncu için üst düzey oyunları ücretsiz olarak dağıtarak aynı zamanda oyuncuları büyük bir maddi yükten de kurtarmış oluyor. Listenin şimdilik "tahmini" olduğunu belirtelim. Yani Epic Games'in paylaşacağı oyunlar farklı olabilir.

Epic Games'in Dağıtacağı Oyunların Tahmini Listesi

Aşağıda Epic Games'in dağıtacağı 15 oyunun tahmini listesi yer almaktadır. Bu tahmini listenin kesinlikle doğru olduğunu iddia etmiyoruz. Kampanya süresince verilen oyunları listeye ekliyoruz. Listede yer alan oyunların üzerine tıkladığınız zaman onların sistem gereksinimlerine, oyun hakkında bilgilere ve tanıtım videosuna ulaşabilirsiniz.

Not: Gerçekleştirilen yeni bir "sızıntı" sonrasında liste değişmiştir. 24 Aralık tarihinde güncellediğimiz listedeki oyunların çok daha isabetli olacağını düşünüyoruz. Dolayısıyla harcama yapmadan önce burada yer alan oyunları göz önünde bulundurmanızı öneririz. Ayrıca, ikinci listenin kaynağının bu tweet olduğunu söylemeliyiz.

Epic Games'in Dağıttığı Oyunların Gerçek Listesi

17 Aralık günü gelip çattığında listenin "sahte" olduğunu hepimiz öğrenmiş olduk. Çünkü Epic Games sürpriz yaparak ilk ücretsiz oyunu Cities: Skylines olarak açıkladı. Dolayısıyla listeyi yakından takip edip gerçek oyunları sizlerle paylaşmak çok daha doğru olacak diye düşündük. Aşağıdan dağıtılan oyunlara, tarihlerine ve dağıtım sayfasına ulaşabilirsiniz.

 • 17 Aralık - Cities: Skylines oyununu ücretsiz olarak almak için buraya tıklayabilirsiniz.
 • 18 Aralık - Oddworld: New 'n' Tasty oyununu ücretsiz olarak almak için buraya tıklayabilirsiniz.
 • 19 Aralık - The Long Dark oyununu ücretsiz olarak almak için buraya tıklayabilirsiniz.
 • 20 Aralık - Defense Grid: The Awakening oyununu ücretsiz olarak almak için buraya tıklayabilirsiniz.
 • 21 Aralık - Alien: Isolation oyununu ücretsiz olarak almak için buraya tıklayabilirsiniz.
 • 22 Aralık - Metro 2033 Redux oyununu ücretsiz olarak almak için buraya tıklayabilirsiniz.
 • 23 Aralık - Tropico 5 oyununu ücretsiz olarak almak için buraya tıklayabilirsiniz.
 • 24 Aralık - INSIDE oyununu ücretsiz olarak almak için buraya tıklayabilirsiniz.
 • 25 Aralık - Darkest Dungeon oyununu ücretsiz olarak almak için buraya tıklayabilirsiniz.
 • 26 Aralık - My Time At Portia oyununu ücretsiz olarak almak için buraya tıklayabilirsiniz.
 • 27 Aralık - Night in the Woods oyununu ücretsiz olarak almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap