En İyi Torrent Siteleri

Torrent siteleri filmler, TV şovları, müzikler, videolar, kitaplar, oyun indirme vb. için ücretsiz olarak eşsiz bir kaynaktır. İnternette başka türlü bulunamayan materyallere kolay erişim sağlarlar. Dünyadaki çoğu ülke, materyallerin internette yasadışı dağıtımına kaşlarını çattı. Bu nedenle, torrent kullanımını ve bu tür materyallerin dağıtımını yasaklarlar.

Ancak, torrent sitelerinde bulunan materyallerin çoğu güvenli ve tamamen yasaldır. Rahatınız ve eğlenceniz için internette bulunan en iyi torrent sitelerinin bir listesini derledik. Bu sitelerin çoğu, uzun süredir kullanıcıların favorisi olmuştur.

1. The Pirate Bay

"Torrentlerin Kralı" olarak adlandırılan The Pirate Bay, internetten torrent indirmek için en iyi torrent sitelerinden biridir. Pirate Bay, film, TV şovu, oyun, müzik, video, yazılım ve çok daha fazlasını indirmek için milyonlarca torrent sunuyor.

Kullanıcılar, aramalarıyla ilgili binlerce bağlantıya kolayca göz atabilir ve kendileri için en uygun olanı bulabilirler. Pirate Bay, hükümetten gelen birden fazla kapatma ve engellemeden kaçınmakla ünlüdür ve bu nedenle, internette bulunan en iyi torrent sitesidir.

Dahası, web sitesinde bulunan VIP kullanıcılar veya güvenilir kullanıcı rozetleri, kullanıcıların yasal bağlantılar ve dolandırıcılıklar arasında ayrım yapmasına olanak tanır. Web sitesi, yalnızca kullanımı kolay değil, aynı zamanda gezinmesi de kolay olan basit bir arayüz ile karşınız çıkar.

2. YTS

YTS.am, popüler olarak kullanılan bir başka torrent sitesidir. Sitede klasikler ve en son çıkan filmler de dahil olmak üzere kapsamlı bir film listesi bulunmaktadır. Minimalist tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde site, sınırlı bant genişliğine sahip kullanıcılar için mükemmel bir eşleşmedir.

Site, harika video kalitesine sahip film seçenekleri için gidilecek en doğru yerdir. YTS'den torrent indirmek oldukça kolaydır. Bu nedenle film tutkunlarının gözdesi halindedir. YTS, BitTorrent protokolünün daha etkili ve verimli bir şekilde çalışmasına yardımcı olan devasa bir kullanıcı tabanına sahiptir.

3. 1337x

Alexa trafik izleme aracına göre bu, 2020'nin en popüler üçüncü torrent sitesidir. Site, dizinlerinin her biri için organize bir yol içeren basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Her saat web sitesine yeni içerik yüklenir ve bu da web sitesini en çok kullanılan torrent indirme sitelerinden biri yapar.

Site yalnızca mükemmel bir film, TV programı, ses, video, oyun, yazılım ve müzik koleksiyonuna sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcının aradığını bulmasına da yardımcı olabilir. Pirate Bay'e çok benzeyen 1337X, her türden içeriği ve torrentleri indirmek için çok amaçlı bir kaynaktır.

1337x, kullanıcıların erişim kolaylığı için bazı güvenlik özelliklerinin geliştirilmesine yardımcı olmak için büyük değişikliklere uğramıştır. Bu nedenle, çeşitli torrentler ile uğraşırken arayüz problemiyle karşılaşmamanızı sağlayacak güçlü bir adrestir.

4. Nyaa.si

Nyaa, anime içeriği sağlamaya adanmış bir Japon torrent web sitesidir. Nyaa, 2017'de kapandı ve Nyaa.si ile yoluna devam etme kararı aldı. Sitede, web sitesinin kullanıcı dostu arayüzü üzerinden kolayca erişilebilen her türlü anime videosu ve sesi bulunmaktadır.

Bu Anime torrent sitesi, Çin, Japonya ve Kore dahil olmak üzere yalnızca Doğu Asya'dan içerik sunmaktadır. VPN kullanarak içeriklere erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca zaten bir torrent kullanırken VPN kullanmanız gerektiğini unutmamalısınız.

5. EZTV

Torrent dünyasında biraz zaman geçirdiyseniz, muhtemelen EZTV'yi zaten duymuş olmalısınız. Neredeyse tüm büyük torrent sitelerinde görülebilen bir torrent sağlayıcısıdır. EZTV, yalnızca TV Şovları için tasarlanmış nadir torrent sitelerinden biridir.

Bu sitede indirilebilecek hemen hemen her TV şovu torrentini bulacaksınız. Hem doğrudan hem de mıknatıs bağlantı indirmeyi destekler. İyi bir şov koleksiyonuna sahip olsalar da, son bölümler için bile çok sayıda kaynak gösterici yok. Ayrıca, her zaman 1080p videolara sahip olmayabilirler. Torrentlerinin çoğu 720p ile sınırlıdır.

6. LimeTorrents

Kullanıcı incelemelerine göre bu site internetteki en büyük torrent veri tabanlarından birine sahiptir. Kullanıcılar, bir torrentin indirilmeye değer olup olmadığını kolayca belirleyebilir. LimeTorrents, daha büyük ve daha iyi izleyicilerden gelen torrentlerle kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Sitede, kullanıcının torrentin eklendiği tarihe, boyutuna, ekleyicisine ve her torrent için sağlık ölçere bakmasına olanak tanıyan bir dahili liste bulunur. Kullanıcılar, torrent hakkında daha fazla bilgi edinmek için her torrent için kapsamlı bir bilgi sayfasına erişebilirler.

Eski torrentler bu sitede çoğunlukla mevcut değildir. Bu nedenle site, torrentleri indirmek için yedek bir seçenek olarak kullanılabilir. Site tasarımı, tecrübeli kullanıcıların yanı sıra yeni başlayanlar için de idealdir. Aradığınız içerik türünün adını içeren anahtar kelimeleri girin ve site size istenen arama sonuçlarını gösterecektir.

7. Torrent Downloads

Anlaşılır ancak ayrıntılı arayüzle birleştirilmiş devasa veritabanı ve içerik, Torrent Downloads sitesini iyi bir seçim haline getirir. Web sitesi, indirebileceğiniz çeşitli kategorilere sahiptir, bu nedenle torrentleri indirmek için iyi bir seçimdir. Site torrent dosyalarını yorumlama ve derecelendirme seçeneği sunar. Yorumlar ve derecelendirmeler, web sitesinde sahte dosyaların varlığını azaltmaya yardımcı olur.

Torrent Downloads'ın sahip olduğu arama seçeneği, bir gelişmiş arama seçeneği de içerir. Gelişmiş arama özelliği, kullanıcıların arama sonuçlarını kategori, sağlayıcı ve duruma göre daraltmasına olanak tanır. Yükleyici adı, yükleme tarihi, dağıtıcı, dosyanın boyutu, çekirdek sayısı ve bağlantının sağlığı dahil olmak üzere belirli bir torrent bağlantısı hakkında ayrıntılar bulabilirsiniz.

8. Zooqle

Zooqle, 3,5 milyondan fazla torrentten oluşan etkileyici bir veritabanına sahiptir. Sitede çeşitli ses, video, oyunlar ve yazılım torrentleri bulunur. Site, 37.000 film ve 600'den fazla TV şovu içeren veri tabanı nedeniyle son zamanlarda popülerlik kazanmayı başarmıştır.

Sitenin arayüzü basit ancak kullanımı kolaydır. Site, torrentlerin sürekli indirilmesi için torrent web sitesini kullanan sadık bir hayran kitlesine sahiptir. Site oldukça uzun bir süre radar altında kaldı. Bununla birlikte, web sitesindeki kullanıcı tabanının büyümesiyle, Zooqle'nin daha da büyümesi beklenmektedir.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap