En İyi Realme Akıllı Telefonlar Listelendi

Genellikle alt ve orta segmente yönelik model geliştiren Realme, piyasaya sürülen yeni ürünlerinde daha iddialı modellere yer vermeye başladı. Şimdi ise Realme’nin en iyi akıllı telefonları listelendi.

Son 3 yıllık süre içerisinde akıllı telefon sektöründe önemli atılımlar gerçekleştiren Realme, piyasaya sunduğu yeni modelleri ile birlikte her sınıf için güçlü bir alternatif oluşturmayı başardı. Yapılan yeni incelemeler ile birlikte şirketin en iyi Realme akıllı telefonları listelendi.

Şirketin En İyisi: Realme GT

Akıllı telefon markasının en iyi modeli Realme GT olarak adlandırılan versiyon. 2021 yılının Ağustos ayı itibari ile piyasaya sunulan yeni versiyon ile birlikte şirket güçlü bir donanım ile desteklediği modelde üst düzey performans sunuyor. Snapdragon 888 yonga seti ile desteklenen yeni modeller 12 GB'a kadar arttırılabilir RAM ile kusursuz bir performansa sahip.

Üstelik üst düzey performansta telefonda herhangi bir sorun yaşanmaması adına özel bir soğutma sistemi da atlanmamış. 120 Hz yenileme hızı, 65W hızlı şarj desteği, 4500 mAh kapasiteli pil ve Realme UI 2.0 ile Android 11 işletim sistemi deneyimi telefonda dikkat çeken en iyi özellikler arasında.

En İyi Orta Sınıf Modeli: Realme X7 Max

Yeni telefon satın alırken Realme seçeneğinden vazgeçmeyenler için orta sınıf seçenekte ise ön plana çıkan model X7 Max. Daha uygun fiyata sahip olan telefon modelinde orta segmentin en iyi donanımları sunuluyor. 120 Hz yenileme hızına sahip 6.43 ekran deneyimi, telefonda oyun ve multimedya içeriklerini çok daha iyi hale getiriyor. Üstelik üst segment modelinde olduğu gibi 12 GB’a kadar arttırılabilir RAM ve Android 11 deneyimi de kullanıcıları bekliyor.

En İyi Ekonomik Modeli: Realme C25s

Realme’nin en bütçe dostu modeli ise şu anda piyasadaki Realme C25s versiyonu. Telefondan çok fazla özellik istemeyenler tarafından tercih edilebilecek Realme C25s modelinde 6.5 inçlik bir ekran bulunuyor. 4 GB RAM ve devasa 6000 mAh kapasiteli bataryaya sahip olan alt segment model, 18W hızlı şarj desteğine de sahip. 

Şirketin “EN”leri ise şöyle;

  • Genel olarak en iyisi: Realme GT
  • En iyi orta sınıf: Realme X7 Max
  • Alternatif: Realme GT Master Edition
  • En iyi bütçe: Realme C25s
  • Alternatif: Realme Narzo 30A

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap