En İyi 10 Açılış Sayfası Oluşturucu

En iyi açılış sayfası oluşturucuları, satışları ve dönüşümleri artırmaya yardımcı olmak için özellikle pazarlama kampanyalarında kullanılan sayfaları oluşturmayı daha basit ve daha kolay hale getirmeyi amaçlar. Bu önemlidir çünkü sitenizin hemen çıkma oranını düşürmek ve potansiyel müşterileri yakalamak için gereklidir.

Sonuç olarak, yalnızca ilk bakışta çekici görünmekle kalmazsınız. Aynı zamanda açılış sayfasının kalabalığın arasından sıyrılmak için bir dereceye kadar özgünlük sergilerken erişilebilir ve işlevsel olması gerekir. Elbette, açılış sayfanızın içeriği sunduğunuz ürün veya hizmete bağlı olarak farklılık gösterecektir.

10. Wix

wix

Wix, son yıllarda pazarlamayı ikiye katlamış durumdadır. Yerleşik şık bir sayfa oluşturucuya sahip tanınmış bir web sitesi oluşturucusudur. Şirket potansiyel müşterileri toplamak için tasarlanmış açılış sayfalarına kadar birçok farklı türde açılış sayfası oluşturma olanağı sunar.

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız ve kendiniz bir tane oluşturmaya hevesli değilseniz. Wix Partner platformu aracılığıyla görevlendirilebilecek profesyonel ve güvenilir bir serbest çalışandan destek alabilirsiniz. Böylece hayalinizdeki açılış sayfasına kavuşmayı başarabilirsiniz.

9. Landingi

Landingi

Yaratıcı deneyimi olmayan kişilerin açılış sayfaları oluşturmasına yardımcı olmak için tasarlanan Landingi'nin şablonları, araçları ve özellikleri başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Şirketin açılış sayfası oluşturucusu işletmeniz için hangi çevrimiçi stratejinin en etkili olacağını belirlemek için sizi bir test ve analiz sürecinden geçirir.

Bundan sonra, çevrimiçi kampanyalarınıza UTM parametreleri eklemek ve müşterilerin sitenize nasıl ulaştığını öğrenmek için HTML oluşturucusunu kullanabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak potansiyel müşterileri yönetme, temel görevleri otomatikleştirme ve canlı eğitim yoluyla yardım alma yeteneği onu en iyi uygulamalardan biri yapar.

8. Lander

Lander çok sayıda ünlü marka tarafından kullanılan hazır açılış sayfası şablonuyla birlikte gelen ücretsiz bir açılış sayfası oluşturucudur. Ürün ve hizmetlerden olaylara, müşteri adayı yakalamaya, e-kitaplara ve uygulama indirmelerine kadar birçok senaryo için açılış sayfaları oluşturabilirsiniz.

Lander, size ayda 5.000'e kadar ziyaretçi sağlayan temel bir paket ve ayda 25.000 ziyaretçi sağlayacak şekilde yükseltilebilen premium paketlerle birlikte gelebilir. Ücretsiz olarak sunulan temel paketi kullanarak Lander'ın hizmetlerini ve olanaklarını denedikten sonra premium paketlere geçiş yapabilirsiniz.

7. Wishpond

Wishpond

Wishpond, müşteri adayı üretiminizi en üst düzeye çıkarmanıza ve müşterilerinden daha fazla satış elde etmenize yardımcı olabilecek ilgi çekici ve kullanımı kolay bir sayfa oluşturucuya sahiptir. Bir dizi sektöre uyacak şekilde tasarlanmış 100'den fazla mobile duyarlı açılış sayfasıyla, güzel ve yüksek dönüşüm sağlayan şablonlara erişirsiniz.

Platformun sezgisel düzenleyicisi, pazarlamacıların tasarım veya programlama bilgisine ihtiyaç duymadan harika açılış sayfaları oluşturmasını kolaylaştırır. Tamamlandığında, açılış sayfanızı siteniz, WordPress veya sosyal medya dahil her yerde yayınlayabilirsiniz.

6. Instapage

Instapage

Instapage, dönüşüm oranlarını %400'e kadar artırdığını iddia etmektedir. Şirket, Instpage reklamlarının, her müşteri için 1:1 kişiselleştirilmiş tıklama sonrası deneyimleri otomatikleştirerek reklamları 4.2 kat daha fazla dönüştürebileceğinin üzerinde durmaktadır.

Instapage tarafından sunulan çevrimiçi sayfa oluşturucu dakikalar içinde ortalama kampanya başarısını %400'e kadar artırabilen kişiselleştirilmiş tıklama sonrası deneyimler oluşturmanıza olanak tanır. Dahası, Intsapage'in Instablocks oluşturucusu size harekete geçirici mesaj formları gibi optimize edilmiş sayfa blokları sunar.

5. Mailchimp

Mailchimp

Mailchimp, sadece birkaç tıklamayla güzel görünen açılış sayfaları tasarlamanıza olanak tanır. Şirket, müşterilerinin açılış sayfası oluşturucusunu kullandıktan sonra kitle büyüme oranlarının %35 oranında artış gösterdiğini iddia etmektedir. Denemek istiyorsanız başlangıçtan önce ürünleri, mesajları ve fikirleri test etmek için ideal bir alandır.

Doğrudan e-ticaret sitenizden gönderilen ürün görüntüleri ile ürünleri vurgulayabilirsiniz. En çok satanlardan birini öne çıkarabilir veya en son koleksiyonunuzu tanıtabilirsiniz. Mailchimp, müşteriler için yepyeni bir deneyim yaratmak için açılış sayfalarını diğer pazarlama çabalarınızla birleştirmenizi önerir.

4. Unbounce

Unbounce

Daha fazla dönüşüm elde etmek istiyor musunuz? Bu durumda Unbounce açılış sayfa oluşturucusunu deneyebilirsiniz. Her kampanaya uygun özel açılış sayfaları oluşturarak, başlatarak ve optimize ederek konuşmaları yönlendirmenize yardımcı olabilir. En önemlisi herhangi bir geliştirici bilgisine ihtiyacınız yoktur.

Unbounce açılır pencereleri ve yapışkan çubukları, belirli kullanıcılar için hedeflenen açılır pencereler ve yapışkan çubuklar göstererek daha fazla potansiyel müşteri çekmenize ve sayfalardan gelir elde etmenize yardımcı olabilir. Güçlü açılış sayfası oluşturucusu sayfaları sıfırdan oluşturmayı kolaylaştırmaktadır.

3. HubSpot

HubSpot

HubSpot, pek çok yeteneğe sahip bir pazarlama paketidir. Bunlardan biri, tasarımcıların yardımı olmadan olası satışlar oluşturan açılış sayfaları oluşturmanıza ve test etmenize olanak tanır. Sayfanın herhangi bir yerine görüntü kopyalayıp eklemenize olanak tanıyan etkileşimli bir düzenleyici kullanılarak ince ayarlar yapabilirsiniz.

Ek olarak, açılış sayfalarını bireysel ziyaretçiler için kişiselleştirilebilir, bunları harekete geçirici mesajlara ve daha fazlasına ek olarak kişiselleştirilmiş içerik gösterecek şekilde ayarlama fırsatı elde edebilirsiniz. HubSpot ayrıca ziyaretçilerin demografik bilgilerine göre içerik türlerini dinamik olarak paylaşmanıza olanak tanır.

2. GetResponse

GetResponse

GetResponse, açılış sayfalarınızdan kar elde etmenize yardımcı olmaya odaklanmıştır. Bunu, yüksek kaliteli potansiyel müşterileri dönüştürmek için özel teşvikler sunarak kişi listenizi büyütmenize yardımcı olarak yapar. Ürün pazarlaması söz konusu olduğunda sayfanıza ürün veya hizmet eklemek için hazır satış hunilerini kullanabilirsiniz.

Bir başka şık özelliği ise kayıt sayfanıza trafik çeken ve çevrimiçi etkinliklere kalabalıkları çekebilen web seminerlerinizi tanıtma yeteneğidir. Herkesin yukarıdakilerin hepsinden yararlanmasını sağlayan ve profesyonel görünümlü bir açılış sayfası oluşturmasına olanak tanıyan dinamik bir şablon oluşturucuya sahiptir.

1. Leadpages

Leadpages

Küçük işletmeler için ideal bir açılış sayfası oluşturucu olan Leadpages, olası satışları toplamak ve satışları kapatmak için müşterileri tıklamalara dönüştürmeye yardımcı olur. Sitelerine, açılış sayfalarına, açılır pencerelere ve daha fazlasına kolayca entegre edilmesi mümkündür.

40.000'den fazla küçük işletme tarafından kullanılan Leadpages'in dönüştürme aracı kitleri, içeriği işletmenizi sergilemek ve pazarlama kampanyalarını desteklemek için dönüştürerek yayınlamanıza olanak tanır. Leadpages'in sürükle ve bırak oluşturucusu sayesinde önceliğiniz mobil için optimize edilmiş sayfalardan başlamak olur.

Yazar Hakkında

Talha Yılmazer
Talha Yılmazer Elektrik-Elektronik teknolojisi mezunuyum. Uzun yıllardır çeşitli web platformlarında içerik editörlüğü yapmakla birlikte, profesyonel makale hizmetleri sağladım. Şu anda Teknolojio'da kurucu ortak ve içerik editörü pozisyonlarında görev almaktayım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap